Просто янголятко: учасниця “МастерШеф” Катерина Велика показала підрослого сина від чоловіка-багатія

Катерина Велика могла б купатися у розкошах і ні про що не думати, але жінка вирішила взяти штурмом кулінарне шоу і, як завжди, досягла успіху – стала суперфіналісткою 5 сезону "МастерШефу".

Катерина Велика могла б купатися у розкошах і ні про що не думати, але жінка вирішила взяти штурмом кулінарне шоу і, як завжди, досягла успіху – стала суперфіналісткою 5 сезону “МастерШефу”.

Нині жінка на всю котушку насолоджується материнством. Маленького Андрійка Катерина народила у жовтні 2020 року. Мама хвалиться своїм синочком перед підписниками Інстаграму:

“По-перше, він гарнюня”, – заявляє жінка категоричним тоном.

Читачі тут же оцінили красу багатого нащадка:

“По-друге, він теж гарнюня – такий самий, як і його батьки”, – хтось відповів в унісон.

Шанувальники кулінарного таланту Великої стали на всі голоси нахвалювати малюка та його батьків. Звісно, для матусі ці слова були як бальзам на рану. Жінка відчула щастя материнства у 40-річному віці, а до того займалася іншими важливими справами.

Кулінарка обожнює Андрійка-молодшого

Катерина завжди ставила перед собою амбітні цілі. У 17 років дівчина почала працювати кур’єром, але не збиралася засиджуватися на низькокваліфікованій роботі занадто довго. У неї була мрія – відкрити власне турагентство. І вона досягла її за 7 років.

Подружжя живе на широку ногу

Жінка жартує, що обрала чоловіка через гарне прізвище – Великий, хоча йому довелося цілих 5 років упадати біля неприступної красуні. Андрій закохався до нестями, хоча Катерина була на 5 років старшою. Він виявився вдалим бізнесменом, заробляючи чималі гроші на інвестиціях і криптовалютах. З кожним роком рахунки в банках подружжя додають нуликів.

Коли дружина сповістила про намір узяти участь у кулінарному шоу, Андрій довго не погоджувався. Урешті довелося вдатися до шантажу. Катя сказала, що піде працювати офіціанткою, і благовірний обрав менше лихо з двох – телебачення.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.