Як сьогодні виглядає головна султанша з “Величного століття”: Валіде Султан вже 79, а вона перевершила Хюррем

Небахат Чехре на протязі 61 серії "Величного століття" бездоганно втілювала на екрані образ суворої, власної, та, разом з цим, мудрої Валіде Султан, яка була не тільки керівницею султанського гарему, а й людиною, яка впливала на державні рішення свого сина. Але на глядача справляло враження не це, точніше, не тільки це. Більш сильний вплив мала зовнішність актриси, її красота, велич, внутрішня гідність

Актрисі Небахат Чехре на момент виходу першої серії “Величне століття” у 2011 році виповнилось 67 років, а її прототипу Валіде Султан у 16 столітті було лише близько 55 років, коли вона пішла з життя. Зголосіться, у таку різницю у віці акторки та справжньої героїні важко повірити. Але й сьогодні можна тільки дивуватися тому, як виглядає акторка у свої 79 років.

Жінка, в якої все прекрасно

Турецька актриса Небахат Чехре
Турецька актриса Небахат Чехре

Народилась актриса у невеличкому турецькому містечку у простій родині, яка жодного відношення до кіно не мала. Небахат була старшою донькою у сім’ї, скромною та сором’язливою дівчинкою. Але самою долею їй було призначено вийти на кіноекрани.

У 15 років дівчина виглядала настільки красивою, що по праву стала володаркою звання “Міс Турція”. Зрозуміло, що після такого успіху пропозиції від модельних агентств буквально посипалися на неї. Скоро красуню примітили режисери та запропонували їй спробувати себе у кінематографі. Після успішного дебюту кар’єра молодої актриси пішла вгору: від 7 та більше картин на рік виходило з її участю.

Треба сказати, що не тільки акторським талантом нагородила жінку природа. Небахат прекрасно співає. Тому, коли вона у сімдесятих роках вийшла заміж, з кар’єрою актриси на деякий час було покінчено заради кар’єри співачки та домашньої господині. Повернулась вона до широкого екрану тільки у 2000-х роках.

Всього на рахунку актриси більше 70 картин, та найбільш відомі нашому глядачу це “Корольок пташка співоча” та “Величне століття”

Але повернімося до зовнішності Небахат Чехре. Актрису часто “дістають” питанням, як можно настільки добре виглядати у такому віці, закидають про косметичні операції. На це жінка відповідає, що боїться не те що операції, а й звичайних уколів. Тому вона старається подалі обходити салони красоти та подібні медзаклади. І все ж таки в одному вона зізналась: після консультації з косметологами Небахат зробила корекцію зморшок навколо губ та видалила пігментні плями. Погодьтеся, це – ніщо у порівнянні з тим, як змінювала зовнішність її серіальна невістка Хюррем – актриса Мер’єм Узерлі.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.