Як зараз виглядає овдовілий чоловік Руслани Писанки: за рік змарнів, погладшав і постарів до невпізнання

Ігор Ісаков – перший і єдиний чоловік української акторки Руслани Писанки. Саме він був найближчою людиною для артистки і був з нею в останні хвилини її життя.

Руслана Писанка була не лише талановитою акторкою, а й дуже яскравою і гарною жінкою. Та при цьому артистка довгий час не могла знайти гідного чоловіка і побудувати з ним сім’ю. З бізнесменом Ігорем Ісаковим Руслана познайомилася, коли їй було вже за 40. У них зав’язалися дуже романтичні і високі стосунки і вже через декілька років закохані вирішили одружитися.

Весілля проходило скромно, але дуже романтично. Сама церемонія проходила посеред поля, а наречені були одягнені у вишиванки.

Вдівець Писанки пригадав весілля з акторкою і показав сукню нареченої, яку досі зберігає
Якою була Руслана Писанка на власному весіллі

Ігор Ісаков ніколи не був медійною персоною, та публіка запам’ятала цього чоловіка з проєкту “Зважені і щасливі”. На цьому шоу Писанка і Ісаком разом брали участь і їм вдалося дуже сильно схуднути.

Руслана Писанка на шоу "Зважені та щасливі"
Руслана Писанка на шоу Зважені та щасливі

Жили подружжя у красивому маєтку на Київщині, який разом побудували вже у шлюбі. Коли почалася повномасштабна війна в Україні, Руслана Писанка поїхала до Німеччини, де згодом їй поставили невтішний діагноз.

Пізніше до Німеччини вирушив і сам Ігор Ісаков, адже дружині потрібна була допомога. Боротьба акторки за життя була не довгою. Онкологія була в запущеній формі, тож 19 липня 2022 року Руслана пішла з життя.

Останні дні та останні хвилини життя акторки поряд з нею був її коханий чоловік. Ігор дуже важко пережив втрату коханої.

Після смерті Писанки Ігор повернувся в Україну і живе зараз у будинку, де раніше жив з дружиною. Нещодавно чоловік дав інтерв’ю програмі “ЖВЛ”, де розповів, що у будинку нічого не змінював і не має наміру, щось там міняти. Всі речі, одяг, фотографії та інші дрібниці Писанки залишилися на своїх місцях.

Вдівець Писанки пригадав весілля з акторкою і показав сукню нареченої, яку досі зберігає
Як зараз виглядає овдовілий чоловік Руслани Писанки

Варто відзначити, що після смерті Руслани Ігор Ісаков дуже змарнів.

Як зараз виглядає овдовілий чоловік Руслани Писанки
Як зараз виглядає овдовілий чоловік Руслани Писанки

Чоловік за рік сильно постарів і змінився до невпізнання. Крім того, вдівець Писанки знову набрав зайву вагу.

Схожі статті

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.

Що відомо про 6-й шлюб Ірини Білик: молодий парубок зробив пропозицію публічно на концерті поп-діви

Ірині Білик, яка вже давно завоювала серця слухачів талантом, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу через несподівану пропозицію руки та серця, яку вона отримала прямо під час свого концерту.