Кинув дружину і доньку, а дарма: роман зірок “Моя прекрасна няня” Заворотнюк і Жигунова обернувся сльозами

Сергію Жигунову пощастило з дружиною Вірою Новіковою, яка пробачила йому дві великі зради. А чоловік щоразу, закохавшись, розлучався і йшов з дому, а потім, немов побитий собака, повертався і просив вибачення.

Сергію Жигунову пощастило з дружиною Вірою Новіковою, яка пробачила йому дві великі зради. А чоловік щоразу, закохавшись, розлучався і йшов з дому, а потім, немов побитий собака, повертався і просив вибачення.

Кохання з Настею Заворотнюк стало для продюсера й актора фатальною помилкою. Роман хоч і був яскравим, але дуже швидко закінчився. Вони побачили одне одного, коли знімалися в ситкомі “Моя прекрасна няня” у 2000-их роках.

Настя Заворотнюк була найбільшим коханням Сергія Жигунова

Обоє жили в сім’ях, та настільки закохалися, що Анастасія покинула Дмитра Стрюкова, а Сергій – дружину Віру. Друзі відзначали, що Жигунов у нових стосунках просто світився щастям. Але ідилія швидко закінчилася.

За 2 роки Заворотнюк довірили вести талант-шоу з танцями на льоді, і вона закрутила роман із фігуристом Петром Чернишовим. Для Жигунова це стало несподіваним шоком.

Після другого розлучення з Новіковою Жигунов побрався з копією Заворотнюк

Настя і Віра виглядають повними протилежностями. Перша дружина гардемарина була зарозумілою, весь час чимось невдоволеною, а актриса просто сяяла сонцем і добротою. Тому не дивно, що Сергій потягнувся до серіальної колеги.

Коли Анастасія пішла до спортсмена, Жигунову нічого не залишалося, як йти з повинною до Новікової. Вона прийняла, адже вони прожили разом не один десяток років. Сергій з Вірою знову оформили стосунки офіційно, але жити разом після усього, що сталося, було надзвичайно важко.

Обраниці Сергія Жигунова – актриса й журналістка – дуже схожі між собою

Друзі не впізнавали чоловіка. Він не посміхався, перестав возитися на дачі, перебуваючи переважно в місті. От тільки висновків не зробив жодних. Знову в 57 років захопився молодичкою. На цей раз Жигунов звернув увагу на Вікторію Ворожбит, яка займається журналістикою. Хто бачив дівчину, кажуть, що вона є просто копією Заворотнюк.

З новою пасією чоловік познайомився на Сахаліні. Він привіз її до Москви. Знову через кохання довелося порушити дві сім’ї – Жигунов удруге розлучився з Новіковою, а Вікторія покинула чоловіка, хоча вони разом виховували сина. Навесні 2021 року голубки побралися.

Схожі статті

Після чуток про вагітність Маші: Полякова розповіла про важливе поповнення у родині і показала лисого малюка

Оля Полякова поділилася новиною зі своїми шанувальниками через Instagram. Зірка представила нового члена своєї родини - маленького котика, на ім'я Аква, якого привезли з Польщі.

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.