В молодості мама Дана Балана затьмарювала красою навіть голлівудських зірок: подивіться самі та обімлієте

Українці зблизька познайомилися з мамою Дана Балана Людмилою, коли жінка взяла участь у зніманні одного з ефірів "Голосу країни 10". Тоді гостя з Молдови довела, що може співати не згірш відомого сина.

Українці зблизька познайомилися з мамою Дана Балана Людмилою, коли жінка взяла участь у зніманні одного з ефірів “Голосу країни 10”. Тоді гостя з Молдови довела, що може співати не згірш відомого сина.

У 65 років Людмила Балан перебуває у чудовій формі

Секретом своєї молодості жінка поділилася в етері “1+1”: треба обніматися по 20 секунд 20 разів на день. І сама тут же обійнялася з Тіною Кароль, обсипавши українку купою компліментів. Навіть виконала весільну пісню, натякаючи на роман Дана й Тіни.

Людмила з братом зростали в селі Серетеній-Векі

Між тим пані Людмила є доволі відомою особистістю в Кишиневі та за його межами. Вона багато років працювала на молдовському телебаченні. Вела програму “На добраніч, діти!” і багато інших. А коли через брак коштів телепередачі перестали виходити в ефір, Людмила Балан зробила серію фільмів про земляків, яким вдалося добитися світового визнання.

Заміж Людмила Балан вийшла дуже вдало – за майбутнього дипломата

Зростала Людмила в невеличкому селі разом із братом. Назвала себе і родича двома стрілками одного годинника: вона велика, а брат – маленька. З майбутнім чоловіком Міхаєм Баланом вони навчалися в одному виші. Дівчина опановувала професію журналістки, а молодик – філолога.

Навіть без мейкапу Людмила Балан виглядає ідеально

Згодом чоловік став дипломатом, тож родина з двома дітьми – Даном і Сандою – чимало років провела на Далекому Сході. Мама сама гарно співала й сина постійно заохочувала до музичних вправ. От і виростила такий діамант, яким захоплюється весь світ.

Жінка й досі не соромиться позувати в купальнику

Нині мамі Дана Балана 65 років. Але виглядає вона максимум на 35. Навіть на світлинах без макіяжу жінка дасть фору багатьом молодичкам. У своєму віці пані Людмила не соромиться вбиратися у короткі сукні й сміливо позує в купальнику. Дану Балану дісталася чудова генетика.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.