“Люблю вас”: кому у щирих почуттях зізнається Лілія Ребрик та хто став для неї прикладом міцного кохання

"І жили вони довго та щасливо." Таким зазвичай буває щасливий кінець у казці. А чи буває так у житті? Фото та пояснення до них, які надає телеведуча Лілія Ребрик, свідчать про те, що казку деякі люди роблять дійсністю.

Українська телеведуча, зірка екрану, мати двох дочок Лілія Ребрик нещодавно виклала цікаві світлини про події, які сталися у життя її батьків.

Річ у тім, що батьки Ліліани нещодавно відсвяткували фланелеву 43 річницю від дня їхнього весілля. З цього приводу Ліля влаштувала батькам незабутні мандри спільно з онучками та донькою.

Лілія Ребрик з батьками та дітьми
Лілія Ребрик з батьками та дітьми

Актриса захоплюється тим, як мамо із татом змогли пронести своє кохання через все життя та бажає такої вірності всім і кожному. У кожному слові про батьків, яке написала Лілія, відчувається гордість ними та бажання брати з них приклад. Та, здається, що донька так і робить, тому що сама Ліля уже 12-й рік, як щасливо проживає зі своїм чоловіком Андрієм Диким і з яким має чудових доньок. За словами Ребрик, в телевізійному світі їхню пару називають ідеальною. Так в одному з інтерв’ю Ліля зізнавалась, що вони просто доповнюють один одного, тому в їхній родині завжди штиль, а бурі й на роботі вистачає.

В їхній родині є певні традиції. Наприклад, вранці Андрій пригощає всіх “найсмішнішою” (так називає Ліля) кавою. А Ліля ніколи не забуває йому подякувати за все не тому, що так радять психологи, а тому, що це просто іде у неї від самого серця.

Якось Лілю спитали, чому вона ніколи не розповідає про особисте життя до Андрія і вона відповіла, що якби не їхня публічність і те, як їх глядачі буквально “одружили” з першого танго ще до зародження їхнього роману на “Танцях з зірками”, то і зараз би ніхто не знав, хто її чоловік. “Так мене виховували, така моя позиція залишати особисте за лаштунками”,- каже зірка.

Але ж її діяльність не залишила вибору та, здається, і самій актрисі приємно розповісти про прекрасні стосунки у родині. Так, у її Instagram як раз є відео, на якому Андрій проводжає своїх дівчат до батьків. Дівчата гадають, чи побіжить тато за потягом, коли він відправиться. І, о радість, потяг рушив і батько побіг (звісно, навмисно комічно, для їхнього задоволення)

Читачі дуже тепло вітають родину Лілії й вважають, що ця родина є “великим, бездоганним прикладом щасливої сім’ї”.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.