“Вік Адалін” не про Олену Кравець: 46-річна зірка “Кварталу” зізналася, що не впізнає себе через вікові зміни

У народі кажуть: "Краса, як майова роса". Хоча ніхто не сперечається з тим, що краса та молодість спливають дуже швидко і ще нікому не вдалося зупинити їх відхід (хіба що фантастам), все одно для жінки цей процес є завжди болючим.

Улюблениця багатьох глядачів, телеведуча, зірка “Кварталу 95”, красива  46 річна жінка Олена Кравець у своєму  Instagram пропонує своїм шанувальницям приєднатися до обговорення теми про зміни, які відбуваються в кожній українській жінці в сучасних умовах не залежно від того знаходиться вона за кордоном, переховуючи дітей, чи знаходиться десь на передовій, чи працює і мешкає у себе вдома. Ситуація, в якій опинилися українки, на думку Олени, аж ніяк не сприяє ні гарному вигляду, ні гарному самопочуттю.

“Я перестала себе впізнавати”

Олена Кравець
Олена Кравець

Обговорювати цю актуальну тему Олена відчайдушно почала з себе. Вона не стала приховувати, що починаючи з часу, коли пройшов перший шок від подій у лютому 2022 року, жінка стала помічати, що почала якось змінюватися ззовні: тілом, обличчям, очима. Але, вона натякнула, ця “дорослість” походила зсередини.

“Я перестала себе впізнавати як внутрішньо, так і у дзеркалі”,- пише актриса. Ці зміни, Олена не приховує, боляче торкнулися її свідомості. Ці шрами від стресів залишали відбитки на обличчі, шкірі та, навіть, поставі. “Це дратувало і додавало стресу. Я була у розпачі”,- зізнається з гіркотою Кравець.

Розуміючи, що таке відбувається не тільки з нею, Олена запропонувала провести обговорення та отримати допомогу від людини, яка знає, як повернути жінці той стан самопочуття, який поверне блиск в очах. І вже наступного дня Олена провела прямий ефір у сторіз з людиною, яка, на думку Олени, займається регенерацією душі й тіла, сприяє відновленню енергії.

Що з того вийшло можна зрозуміти прочитав відгуки тих, хто був присутнім на ефірі: “Неймовірний, світлий, потужний ефір. Цінність жінки повертається і світ від того зміниться на краще”.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.