Три великих кохання Олени Мозгової: у кожному народилося по донечці, але продюсерка знову сумує

Особисте життя продюсерки Олени Мозгової доволі насичене. Жінка має трьох донечок від різних чоловіків. А нещодавно другий обранець жінки Олександр Пономарьов узагалі звинуватив колишню в численних зрадах.

Особисте життя продюсерки Олени Мозгової доволі насичене. Жінка має трьох донечок від різних чоловіків. А нещодавно другий обранець жінки Олександр Пономарьов узагалі звинуватив колишню в численних зрадах.

Олена Мозгова з Девідом Аксельродом

Зоя

Старша донька Мозгової народилася без чоловіка. Звісно, винуватець батьківства існував, але з ним Олена розлучилася ще до народження першої дитинки. Маленьку Зою мама називала бутончиком. Відтоді бутончик виріс, розквітнув і перетворився на гарну квітку.

Олена Мозгова з першою донечкою Зоєю

Дівчинка була зовсім маленькою, коли мама закохалася в Олександра Пономарьова. І хоча тато Олени Микола Мозговий не підтримував цих стосунків, донька не послухалася. Співак-початківець швидко знайшов спільну мову з донькою коханої жінки та навіть удочерив її. Вони з вітчимом й досі є найкращими друзями.

Женя

Невдовзі родина поповнилася народженням другої дитини для Олени й першої для Олександра. Дівчинку назвали Женею. Судячи зі світлин із родинного архіву обидві сестрички зростали в любові та взаєморозумінні. От тільки батьки згодом втратили потяг один до одного.

Олександр Пономарьов любив Зою та Женю однаково

Як згодом розповів Пономарьов, він вибачив Олені зраду першого разу. Але за ним послідував другий… Тож залишатися разом не було сенсу. Подейкують, що розлучником міцної сім’ї став продюсер Гайтани Едуард Клім. Хай там як, а Євгенія у цьому конфлікті стала на бік батька і переїхала жити до нього.

Соля

Довго на самоті Мозгова не залишилася. У неї стався роман із вихованцем Володимиром Ткаченком, який брав участь у талант-шоу. Звісно, через значну різницю у віці Микола Мозговий знову був проти цих стосунків, але кохання перемогло.

Батько 8-річної Солі Девід Аксельрод захищає кордони України

Олена стала продюсувати Володимира. Задля цього він повернув собі прізвище предків. Заразом змінив й ім’я, ставши Девідом Аксельродом. У пари народилася дівчинка, яку назвали Соломією.

І все було б гаразд, аби не клята війна. На початку березня 2022 року Мозгова виклала гнівний пост, засуджуючи українських чоловіків, які тікають, мов щурі, за кордон чи на Західну Україну.

Підписники тут же поцікавилися у відомої жінки, де нині перебуває її благовірний. Олена сповістила, що Девід в територіальній обороні, а вона готує їжу для захисників:

“Ми з Соломією пишаємось і страшенно переживаємо за нашого татка і всіх, хто захищає нас і нашу країну від російських виродків!”

Схожі статті

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.

Що відомо про 6-й шлюб Ірини Білик: молодий парубок зробив пропозицію публічно на концерті поп-діви

Ірині Білик, яка вже давно завоювала серця слухачів талантом, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу через несподівану пропозицію руки та серця, яку вона отримала прямо під час свого концерту.

Крокети з черствого хліба та кабачків: шикарна страва на перекус. Рецепт від дбайливої господині

Ця страва стане вашим правильним рішенням, якщо у вас на кухні знайшлися кабачки та з пів кіло черствого хліба, з якого ви не хочете робити сухарі, а викинути — рука не підіймається.