Махідевран і Хатідже білявки, а Хюррем зовсім не змінилася: як тепер виглядають султанші “Величного століття”

Турецький серіал "Величне століття" свого часу став одним із найпопулярніших у всьому світі. Розповідаємо, як змінились головні героїні стрічки через багато років після прем'єри

Один із найпопулярніших серіалів про Османську імперію дивились, здавалося б, у кожній країні. Стрічка була перекладена на близько п’ятдесят мов світу та завоювала широку популярність на більшій частині земного шару. Неймовірну славу після знімань у фільмі завоювали актриси, які зіграли головні ролі – коханих Султана Сулеймана. Як зірки виглядають через 12 років після прем’єри першого епізоду серіалу?

Сельма Ерґеч

Відома турецька актриса здобула особливу популярність після знімання в серіалі “Величне століття”. На телеекранах знаменитість з’явилась в образі Хатідже Султан. Глядачі запам’ятали зірку з темним волоссям та особливою зовнішністю. Після завершення знімань у стрічці знаменитість вирішила кардинально змінити імідж і пофарбувати волосся. Тепер актриса Селма Ерґеч носить біляву шевелюру.

Як сьогодні виглядає Сельма Ерґеч, яка зіграла у Величному столітті Хатідже Султан
Як сьогодні виглядає Сельма Ерґеч, яка зіграла у Величному столітті Хатідже Султан

Нур Феттахоґлу

Актриса, яку називають однією з найкрасивіших у Туреччині, також здобула особливу популярність саме після знімання в серіалі “Величне століття”. На телеекранах Нур Феттахоґлу зіграла Махідевран Султан, яка запам’яталась глядачам неймовірною красою та вишуканим темним волоссям. З часом актрисі захотілось поекспериментувати зі своїм зовнішнім виглядом, тому вона пофарбувалась у темний білявий колір. Тепер зірка виглядає так.

Як сьогодні виглядає Нур Феттахоґлу, яка зіграла у Величному столітті Махідевран Султан
Як сьогодні виглядає Нур Феттахоґлу, яка зіграла у Величному столітті Махідевран Султан

Мер’єм Узерлі

Одна з небагатьох актрис, яка знялась у серіалі “Величне століття”, та не змінила свою зовнішність – Мер’єм Узерлі. Схоже, що знаменитість полюбляє стабільність, тому навіть попри можливість відвідати салон краси воліє залишати все, як є.

Як сьогодні виглядає Мер'єм Узерлі, яка зіграла у Величному столітті Хюррем Султан
Як сьогодні виглядає Мер’єм Узерлі, яка зіграла у Величному столітті Хюррем Султан

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.