Після ОАЕ у Швейцарії Василісу Фролову дивує все: дерева, веселка, чисте повітря і навіть крижана вода

Телеведуча Василіса Фролова стала мамою в 43 роки. Знаменитість уже й не сподівалася на вагітність. Та коли перебувала при надії, стала ще й дружиною. Тож щаслива родина нині подорожує світом, а мама Родіона може дозволити собі порівняти умови життя в ОАЕ та Швейцарії.

Телеведуча Василіса Фролова стала мамою в 43 роки. Знаменитість уже й не сподівалася на вагітність. Та коли перебувала при надії, стала ще й дружиною. Тож щаслива родина нині подорожує світом, а мама Родіона може дозволити собі порівняти умови життя в ОАЕ та Швейцарії.

Українка похизувалася в мережі світлинами з благовірним Дмитром Котеленцем та 2-річним нащадком. Виявилося, що розвинута європейська країна неабияк здивувала колишню модель.

Найперше вразило чисте повітря, яким можна дихати на повні груди. Воно здається прозорим. В Дубаї такої розкоші немає. Після постійного пісочного пилу у Василіси склалося враження, що врешті їй хтось протер окуляри.

По-друге, з крана тече дуже холодна вода. Звісно, що в жаркій пустелі такого не може бути в принципі. Тепер же з’явилася можливість приймати контрастний душ, чергуючи теплу воду з крижаною.

Після засмаги в Еміратах можна трішки охолодитися у Швейцарії

А ще українську родину надзвичайно потішила веселка після дощу. Такого в Еміратах навряд чи колись дочекаєшся. Дерева у лісі, зелена трава, квіточки – все це вражає після тривалого перебування на жаркому півдні.

Василіса порівняла життя в ОАЕ та Швейцарії

В арабській країні на вулицях майже ніколи не зустрічаються люди похилого віку. У Швейцарії все навпаки. Вони повсюди й чудово себе почувають. Незалежно від віку, всі мешканці турбуються про довкілля. Обов’язковою умовою є сортування сміття.

Випадково зачатому Родіону минуло вже 2 рочки

Підписники ведучої, яким довелося довгий час перебувати в ОАЕ, як і Василісі, погодилися, що після Еміратів і дійсно щиро радієш деревам, хмаркам, жучкам, білочкам тощо.

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.