Залужного обожнюють однокласниці, а він кохає лише дружину: “Усе, що в мене є, – це ти”

Ім'я Валерія Залужного нині лунає по всьому світу. Одні вимовляють його з захопленням, інші – з острахом. Між тим головнокомандувач ЗСУ ніякий не демон і не супермен, а звичайна людина зі своїми почуттями й переживаннями.

Дитинство

Переконатися в цьому можна, поглянувши на дитячі світлини пана генерала. Щира відкрита посмішка і неабияка скромність є головними атрибутами Залужного. У дитинстві він завжди носив сумку вчительки й жодного разу не отримав від неї зауваження за негідну поведінку.

Валерій Залужний запам’ятався однокласникам щирою фірмовою посмішкою

Однокласники зі Звягелю завжди з теплотою згадують видатного земляка. Кажуть, що сидів за 4-ою партою, а дівчата сумно зітхали, поглядаючи в бік юнака. У 2025 році має відбутися ювілейна зустріч, тож ровесники головкома, який для них так і залишився Валерою, сподіваються побачити його в стінах рідної школи.

Родина

Між тим залізний генерал встигає не лише цілим військом вдало керувати. Валерій Залужний знаходить час і на родину. Днями його дружина Олена відзначала день народження, то чоловік учергове зізнався їй у коханні. Слова вийшли навіть теплішими, аніж минулого року.

Валерій Залужний з дружиною

50-річний чоловік подякував 47-річній благовірній за “терпіння, мужність й мудрість” бути поруч із ним. А ще за “повітря, за серця стук і за мрії, які дійсно збуваються”.

Ада Роговцева

Трохи раніше, 16 липня, зустріла День ангела ще одна важлива для Залужного жінка. Того дня Ада Роговцева відзначила 86-річчя. Очільник ЗСУ не обділив увагою таку важливу дату.

Звісно, подарував найдорожче – прапор України з власним підписом. Не полінувався пан генерал написати й кілька теплих слів на адресу народної артистки, які стосуються всіх, хто вірить у нашу перемогу.

Схожі статті

Готую за 15 хвилин до приходу гостей. Моментальна закуска з крабових паличок на святковий стіл: смакота

Ця закуска з крабових паличок готується дуже швидко, тож можна застосувати рецепт, коли гості на порозі. Вигляд страва має доволі привабливий, та й смак усім припаде до вподоби.

Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.

Настя Каменських чесно пояснила, навіщо вона та Потап виїхали з України в Дубай: “Це шлях уперед”

Відома українська співачка чесно розповіла, навіщо полетіла за кордон разом зі своїм зірковим чоловіком. Виявляється, закохані мають великі плани на життя за межами України.