Катя Осадча вперше показала свою обручку: на безіменному пальці красується колечко з білого золота (ФОТО)

Катя Осадча давно забула про світські раути. Нині вона спілкується не з багатими і знаменитими у дорогих вбраннях, а з людьми, які втратили на війні найдорожче – своїх близьких.

Колишня ведуча “Світського життя” започаткувала проєкт, який займається пошуком людей, зниклих безвісти. Багато хто з них опинився на тимчасово окупованій території й перебуває у полоні.

Це не військові, а цивільні люди, які не можуть мати статусу військовополонених. Між тим перебувають за ґратами за межами батьківщини. Тож Осадча намагається добитися повернення таких українців додому, оскільки інші служби ними практично не займаються.

Як бачимо, радісних тем для спілкування, як раніше, у ведучої не залишилося. Але це не є приводом відмовлятися від гарного стилю, яким дружина Юрія Горбунова завжди вигідно вирізнялася з-поміж інших знаменитостей.

Якщо уважно придивитися до вбрання Катрусі, стає зрозуміло, що останнім часом вона обрала для себе пріоритетним білий одяг. Осадчу можна побачити під час інтерв’ю в білій футболці, білому костюмі чи навіть нарядній сукні. Звісно ж, білій.

У такому прикиді зірка нагадує наречену. Ось і обручка з білого золота на руці присутня, а на шиї вишукана тоненька діадема. Катя настільки занурилася у світ білих відтінків, що навіть не може пройти мимо білих квітів, які рясно розквітли у неї у дворі.

Катя Осадча побралася з Юрієм Горбуновим 2017 року. Наречена перебувала на останньому місяці вагітності. Чоловік засвітив обручку першим. Горбунов відтоді не знімає її. Катя ж носить цю важливу прикрасу вдома завжди, а на роботі – по ситуації. Трапляється, що сценічне вбрання вимагає зняти свідчення кохання.

З якого приводу Осадча вбралася у білу сукню й ошатні прикраси сьогодні, знаменитість шанувальникам не сповістила. Але від нинішнього образу Каті так і віє колишнім світським життям.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.