Світлина на згадку. Колишній чоловік колишньої дружини: репер Потап сфотографувався з Юрієм Горовим

Одного разу, не так давно, зустрілися біля одного столичного кафе двоє людей, двоє реперів, двоє колишніх чоловіків однієї жінки. І захотіли вони цю зустріч закарбувати назавжди й зробили фото та й виклали його у соцмережу.

Доволі неочікуваною для багатьох, хто знає історію Потапа та Горового, стала світлина, що з’явилася в Instagram Потапенка, на якій колишні колеги та колишні чоловіки Ірини Горової зняті хіба що не у дружніх обіймах.

Одягнуті обидва репери просто: Потап з претензією на стиль military, а Горовий у жовто-блакитних патріотичних кольорах. Чомусь Горовий хоче відібрати капелюха у товариша.

Це фото привертає до себе увагу й тим, що колишні колеги дуже давно не з’являлися у публічному просторі у двох, хоча колись їх багато що об’єднувало.

На теренах Instagram UGO фото у двох з Потапом було останній раз розміщено ще у 2019 році.

Річ у тім, що на початку 2000-х років обидва репери успішно будували свою кар’єру разом. Разом були написані та виконувались такі відомі хіти, як “Наташа”, “Руки вверх”, “Клуб”, “Качаем” та інші.

Кліп на пісню Наташа
Кліп на пісню Наташа

Юрій Горовий, у музичному середовищі більш відомий як UGO, з 1994 року був одружений з Іриною, яка у 97-му подарувала чоловікові доньку Наташу. Та щастя тривало не довго.

Вже через два роки пара розпалась, а ще через два роки Ірина офіційно одружується з Потапом.

У цьому шлюбі народжується син Потапа та Ірини. І діти Горового та Потапенко зростають у одній сім’ї, як рідні.

Ірина та Потап роблять не погану кар’єру у шоу-бізнесі, але їхнє подружнє життя у 2014 році не тільки дає тріщину, а й геть розвалюється й Олексій Потапенко стає чоловіком Насті Каменських.

Але не дивлячись на такі життєві перипетії, як бачимо, ніщо не завадило Потапу та UGO залишитись якщо не в дружніх, то хоча б в нормальних стосунках.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.