Світлина на згадку. Колишній чоловік колишньої дружини: репер Потап сфотографувався з Юрієм Горовим

Одного разу, не так давно, зустрілися біля одного столичного кафе двоє людей, двоє реперів, двоє колишніх чоловіків однієї жінки. І захотіли вони цю зустріч закарбувати назавжди й зробили фото та й виклали його у соцмережу.

Доволі неочікуваною для багатьох, хто знає історію Потапа та Горового, стала світлина, що з’явилася в Instagram Потапенка, на якій колишні колеги та колишні чоловіки Ірини Горової зняті хіба що не у дружніх обіймах.

Одягнуті обидва репери просто: Потап з претензією на стиль military, а Горовий у жовто-блакитних патріотичних кольорах. Чомусь Горовий хоче відібрати капелюха у товариша.

Це фото привертає до себе увагу й тим, що колишні колеги дуже давно не з’являлися у публічному просторі у двох, хоча колись їх багато що об’єднувало.

На теренах Instagram UGO фото у двох з Потапом було останній раз розміщено ще у 2019 році.

Річ у тім, що на початку 2000-х років обидва репери успішно будували свою кар’єру разом. Разом були написані та виконувались такі відомі хіти, як “Наташа”, “Руки вверх”, “Клуб”, “Качаем” та інші.

Кліп на пісню Наташа
Кліп на пісню Наташа

Юрій Горовий, у музичному середовищі більш відомий як UGO, з 1994 року був одружений з Іриною, яка у 97-му подарувала чоловікові доньку Наташу. Та щастя тривало не довго.

Вже через два роки пара розпалась, а ще через два роки Ірина офіційно одружується з Потапом.

У цьому шлюбі народжується син Потапа та Ірини. І діти Горового та Потапенко зростають у одній сім’ї, як рідні.

Ірина та Потап роблять не погану кар’єру у шоу-бізнесі, але їхнє подружнє життя у 2014 році не тільки дає тріщину, а й геть розвалюється й Олексій Потапенко стає чоловіком Насті Каменських.

Але не дивлячись на такі життєві перипетії, як бачимо, ніщо не завадило Потапу та UGO залишитись якщо не в дружніх, то хоча б в нормальних стосунках.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.