Вищий за сестру на голову: Ірина Горова показала, як сьогодні виглядає її син, якого вона народила від Потапа

Відома українська продюсерка показала свого сина від Олексія Потапенка. Андрій помітно виріс та став вищим за сестру, але не став схожим на свого зіркового батьк

Ірина Горова, відома українська продюсерка та бізнесвумен, раніше довго перебувала у шлюбі зі своїм другим чоловіком Олексієм Потапенком. Зіркова пара у стосунках стала батьками спільного сина Андрія, який після розлучення знаменитостей залишився жити з мамою. У вересні цього року хлопцю виповниться 15 років.

Нещодавно зіркова мама Андрія Потапенка показала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, як виглядає її син. Ірина Горова опублікувала фотографію своїх дітей – старшої доньки Наталії та молодшого сина. Брат і сестра обіймались на подвір’ї маминого дому, але сама продюсерка залишилась поза кадром.

Продюсерка Ірина Горова показала фотографію свого сина та старшої доньки
Продюсерка Ірина Горова показала фотографію свого сина та старшої доньки

На опублікованій фотографії можна побачити, що син відомої української продюсерки та її колишнього чоловіка помітно виріс. Андрій Потапенко став на голову вищим за свою сестру Наталі, а риси його зовнішності з кожним днем стають все більш мужніми. Син Ірини Горової зростає, а ось зіркова мама не встигає за часом.

Втім, слід зазначити, що син колись популярного зіркового подружжя більше схожий на свою маму, ніж на батька. Від Потапа хлопець успадкував зріст, а ось зовнішність йому “дісталась” від зіркової мами Ірини Горової.

Ірина Горова раніше була в шлюбі з Олексієм Потапенком, від якого народила сина
Ірина Горова раніше була в шлюбі з Олексієм Потапенком, від якого народила сина

Нагадаємо, що відома українська продюсерка та бізнесвумен Ірина Горова була одружена двічі. У шлюбі зі своїм першим чоловіком знаменитість стала мамою вперше, народивши продюсеру Юрію Горовому доньку Наталію. Нині дівчині вже 25 років, вона щасливо одружена та будує власну родину. А ось у другому шлюбі з Потапом зірка стала мамою вдруге. Після розлучення з Потапенком Ірина Горова залишається самотньою.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.