Марина Боржемська вперше відповіла на болюче питання про екс-чоловіка: чи спілкується Узелков з дітьми

Фітнес-тренерка Марина Боржемська 5 років тому розлучилася з боксером В'ячеславом Узелковим. Цей процес відбувався доволі боляче для обох сторін. Колишнє подружжя так сильно розсварилося, що перестало спілкуватися. Та часи змінюються.

У шлюбі Боржемської з Узелковим, який тривав майже 2 десятиліття, народилося двоє дітлахів. За 10 років спільного життя в подружжя з’явився первісток Родіон. Ще через 3 роки родина поповнилася донечкою Олівією. Хтось із підписників Instagram поцікавився в Марини, чи спілкується татусь із дітьми нині, на що фітнес-тренерка туманно натякнула:

“По можливості, з обох сторін”.

Виходить, батьки таки знайшли порозуміння між собою заради дітей. Щоправда, фото- і відеосвідчень проведення часу з дітьми в акаунті боксера немає. Натомість Марина викладає світлини з донечкою і сином регулярно.

До речі, сам Узелков подібного втручання в особистий простір не виносить. Коли 2 роки тому йому намагалися поставити запитання про спілкування з дітьми у “Зірковому шляху”, спортсмен узагалі пішов з інтерв’ю, різко перервавши розмову.

На відміну від Боржемської Узелков не викладає світлин із дітьми в мережу

Знаменитості довгий час не розкривали причин розлучення. Згодом Марина прохопилася, що після грандіозної сварки забрала дітей і пішла з дому просто посеред ночі. До того ж жінка якось зізналася, що ще до офіційного розлучення вони спали в різних спальнях протягом року.

Узелков у ролі нареченого в Одруженні наосліп

Сам В’ячеслав ще до повномасштабного вторгнення на початку лютого 2022 року сповістив, що одружується вдруге, але не назвав імені щасливої обраниці. Світлин у мережі з новою дівчиною та з весілля Узелков також не викладав.

Певно, навчений колишніми стосунками, які розвивалися на очах глядачів проєкту “Зважені та щасливі”, тепер боксер має намір тримати особисте життя за сімома замками. Напевно, його обраницею стала не Юлія Черницька, яку Слава обрав собі до пари в телешоу “Одруження наосліп” 2021 року.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва