“Фестиваль удався”: Оля Полякова, Віра Брежнєва і Вєрка Сердючка розповіли про музичну тусовку Лайми Вайкуле

Фестиваль у латиській Юрмалі Laima Rendezvous, який проходив з 28 по 30 завершився, артисти роз'їхались по своїх країнах, але виконавці продовжують ділитися емоціями, які залишились в них після цього феєричного свята пісні.

Фестиваль на узбережжі Балтійського моря, який зараз називається Laima Rendezvous, проводиться з 2015 року. Але цього року він був особливим, тому що половина коштів від нього пішла на допомогу українським дітям, які постраждали від російської агресії, тому до нього було прикута увага всього світу.

На фестиваль, як завжди, запросили найпопулярніших виконавців з різних країн, але, зрозуміло, що цього року артистів з росії там не було, за виключенням тих, хто не підтримав російський режим та змушений був покинути свою країну.

Щобільше, ніхто з виконавців не тільки не виконував російськомовні пісні, а й, навіть, дехто відмовлявся давати цією мовою інтерв’ю та й просто розмовляти при спілкуванні, що дуже дратувало росіян. Але це нікого не бентежило: українці співали українською, господарі фестивалю латиською та англійською.

“Усе за класикою жанру: якщо орки верещать…, отже, фестиваль удався! Лайма – супер! Круто”, – писали в коментарях глядачі.

Ковток свіжого повітря

Всі артисти відмітили, що на фестивалі панувала чудова невимушена атмосфера. Для багатьох наших виконавців він став ковтком свіжого повітря.

Так Віра Брежнєва, яка тривалий час не заходила в студію, подякувала за те, що має можливість нарешті взятися за мікрофон, за те, що до неї знов повернулося натхнення та настрій.

“Творчість дає сили”, – пише Брежнєва.

Хоча, за ради справедливості, треба відмітити, що співачці треба підтягнути свою рідну мову, тому що іноді вона не могла подолати мовний бар’єр.

Оля Полякова щиро подякувала Лаймі Вайкуле, всім латвійцям за тепле приймання, а Латвії за підтримку та допомогу Україні.

Андрій Данилко також багато разів висловлював свою подяку Лаймі та її країні. А водному з інтерв’ю навіть сказав, що хотів би пожити в Латвії.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва