Як виглядають перші дружини Михайла Кацуріна, Сергія Притули, Юри Горбунова та інших зіркових чоловіків (Фото)

Знайти сімейне щастя з першого разу вдається далеко не всім. Часто перший шлюб буває не дуже вдалим і закінчуються розлученням. Серед зірок українського шоу-бізнесу багато тих, хто має не один штамп у паспорті.

Міша Кацурін і перша дружина Євгенія

Міша Кацурін – відомий український ресторатор і блогер. Нещодавно чоловік одружився з відомою співачкою Надією Дорофєєвою, що  зробило його дуже відомим у медіапросторі. Для Кацуріна це вже третій шлюб. Кожну свою попередню дружину він покидав заради іншої жінки.

Першою дружиною Михайла була дівчина на ім’я Євгенія.

Як виглядає перша дружина Михайла Кацуріна
Як виглядає перша дружина Михайла Кацуріна

Вони прожили у шлюбі всього пару місяців після чого Кацурін зустрів юну Дашу і покинув Євгенію. Ця сама Даша стала другою дружиною ресторатора і народила йому двох дітей. Та і її Михайло покинув заради іншої красуні – Наді Дорофєєвої.

Сергій Притула і перша дружина Юлія

Как выглядит первая жена Сергея Притулы
Як виглядає перша дружина Сергія Притули

Юлія Андрійчук – перша дружина відомого телеведучого і шоумена Сергія Притули. Вони мають спільного сина Дмитрика. Розлучилися подружжя у 2015 році після 8 років спільного життя. Причиною розлучення стали постійні конфлікти у сім’ї. Та зараз Притула підтримує теплі стосунки зі своєю ексдружиною.

Юрій Горбунов і дружина Людмила

Как выглядит первая жена Горбунова
Як виглядає перша дружина Горбунова

Першою дружиною Горбунова була жінка на ім’я Людмила. Вони прожили у шлюбі 20 років і розлучилися у 2015-му через роман шоумена з Катериною Осадчою. У Людмили і Юрія немає спільних дітей. Та Горбунов офіційно удочерив доньку Людмили від першого шлюбу.

Потап і перша дружина Ірина

Ірина Горова та Потап повідомили про розірвання ділових стосунків
Як виглядає перша дружина Потапа

Першою дружиною репера Потапа була продюсерка Ірина Горова. Вони прожили у шлюбі 15 років і мають спільного сина Андрія. Варто відзначити, що Олексій Потапенко одружився з Іриною, коли йому було всього 19 років. Саме з цією жінкою він пройшов шлях від бідності до популярності і слави. Розлучилося подружжя у 2015 році через іншу жінку. Як стало відомо пізніше, Потап покинув Ірину заради своєї колеги по сцені Насті Каменських.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.