Мішина, Дорофєєва, Єфросиніна страшенно сумують за Кримом: де перебувають мами зірок і чи бачаться з донями

Клята російська агресія розлучила чимало сімей. Не стали виключенням і зірки. Ті знаменитості, що зростали в Криму, тепер не можуть регулярно бачитися зі своїми мамами.

Ксенія Мішина

В юності Ксенія поїхала навчатися до Києва, та так і поселилася в столиці. Між тим її мама залишилася в Криму навіть після окупації. Майже 10 років мама з донькою не можуть зустрічатися нормально. Та цього літа рідні люди таки обняли одна одну.

Зустріч із мамою в Туреччині

Зустріч актриси з мамою відбулася на нейтральній території – у Туреччині. Мішина поїхала туди з 11-річним сином Платоном. Звісно, не обійшлося без поцілунків та сліз. Жінка не бачила доньку й онука цілих 2,5 року. Всім гуртом відзначили 34-ту річницю від дня народження знаменитості.

Надя Дорофєєва

Яким чином мамі Наді Дорофєєвої вдалося прорватися до Києва, незрозуміло. Раніше співачка бідкалася, що не може бачитися з батьками. Та заради знайомства з новим зятем кримчанка зробила неймовірне.

Мама відвідала Надю Дорофєєву в Києві

Побачивши світлину Наді з Ольгою Володимирівною, фани Дорофєєвої потішилися неабиякою схожістю між мамою й донькою. На радощах новоспечена теща навіть виконала запальний танок. Це може означати лише одна – жінка порозумілася з другим зятем.

Ще торік у вересні Надя бідкалася, що не знає, коли побачиться з мамою, яка мешкає у Сімферополі. Та врешті її мрія збулася. Два роки тому Надя з мамою разом відпочивали у Барселоні.

Маша Єфросиніна

Коли востаннє бачила кримську маму телеведуча, достеменно невідомо. Але цьогоріч у березні до Єфросиніної у шанувальників виникло чимало запитань. У мережу просочилися кадри відзначання дня народження племінниці Маші Варвари, яка мешкає з мамою Лізою Ющенко у москві.

На кадрах видно жінку, що танцює з іменинницею. Всі впізнали в її особі маму Маші. Хтось із підписників поцікавився у зірки в Інстаграмі, чи відвідувала її мама російську столицю, на що Єфросиніна відповіла категоричне ні.

Мовляв, її мама перебуває у Польщі вже 8 місяців і няньчить молодшого синочка блогерки 8-річного Сашка. У це важко повірити, адже ранні світлини блогерки з її найріднішою людиною вказують, що жіночка в кафе якраз і є пані Людмилою. Невже можлива подібна схожість?

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?