Любов притаманна усім й державним діячам також: історія кохання Дмитра Кулеби, Світлани і Маріка

Ми звикли бачити офіційних осіб країни у певному образі, притаманному іміджу публічної людини, з деяким коригуванням на культуру смаку особистості. Але іноді вдається побачити, як виглядають такі особи у себе вдома, у сімейному колі.

Нещодавно на теренах інтернету з’явилися фото міністра закордонних справ Дмитра Кулеби й консультантки зі стратегічних комунікацій та партнерки видавництва “Книголав” Світлани Павелецької у невимушеній домашній обстановці. Ці фото виклала у своєму інстаграм український фотограф Юлія Єлінецька. Втім через деякий час вона чомусь ці світлини звідти видалила.

Фото Дмитра Кулеби з коханою

Це була красива фотосесія, яку авторка назвала “Історія про любов”, а міністр у бежевому лонгсліві та джинсах поруч з коханою, одягнутою у білу сорочку та чорні легінси, виглядає щасливим й зовсім по-домашньому.

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба. Фото Юлії Єлінецької

На одному з фото Світлана та пан Дмитро постають закоханою парою, але між ними затесався третій: француз за походження, уродженець Маріуполя, пес на прізвисько Марік.

“Свєта, Діма і Марік”— так підписала фотограф зроблені нею світлини.

Відомо, що Дмитро Кулеба не так давно розлучився зі своєю дружиною депутаткою Київради Євгенією Кулебою, з якою має сина Єгора та доньку Любов.

І от, схоже, він розпочав нову сторінку свого життя зі Світланою та Маріком.

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба. Фото Юлії Єлінецької

Стосовно останнього відомо те, що пан Кулеба прихистив собаку, яку евакуювали з розбомбленого Маріуполя, хоча то того в родині міністра вже мешкало два пси: Густав та Бенджі. До речі ім’я Марік, вірогідно, було дано таке, тому що на Донбасі Маріком скорочено називають Маріуполь.

 Дмитро Кулеба тоді казав:” Я не міг не дати йому шансу на щасливе життя”

Судячи з фото пес користується цим шансом на повну. Він навіть буває з міністром на роботі та зустрічає разом з хазяїном поважних гостей.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України