23-річна дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська вразила достатком і показала свій лайнер: “Коричневий”

23-річна дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська вразила достатком і показала свій лайнер: "Коричневий" У нової дружини Володимира Остапчука знайшли власний лайнер: Катя Полтавська знається на "шику" Дружина Володимира Остапчука показала трендовий лайнер на міжсезоння

Дружина відомого українського телеведучого Володимира Остапчука Катерина Полтавська показала публіці свій лайнер. У дівчини безперечно є почуття стилю.

Телеведучий Володимир Остапчук у 2023 році одружився на молодшій на 16 років за нього дівчині, яка стала продюсером його авторського шоу на YouTube “Мекнув – питайте” та розвиває свій блог в Інстаграм. Катерина Полтавська багато спілкується з підписниками. Найчастіше її питають звісно про особисте життя.

Катя не стала приховувати, що повністю живе за рахунок зіркового чоловіка, він оплачує житло, продукти, радує її сюрпризами, при цьому дівчина має власний заробіток, який успішно відкладає. Також Полтавська не забуває у відповідь на увагу Володимира дарувати і йому подарунки. Зараз пара займається ремонтом у заміському будинку, який Остапчук побудував у попередньому шлюбі з Христиною Горняк і планує переїхати туди з новою коханою вже до кінця року, незважаючи на те, що питання власності досі не вирішено, а по закону колишня дружина володіє половиною будинку.

Друга по популярності тема, яка обговорюється в Інстаграмі Катерини – мода і стиль. У дружини Остапчука своєрідний смак, вона не шопоголік, однак в її гардеробі тільки все найстильніше і таке, що можна поєднувати між собою, створюючи нові модні луки.

Полтавська пригадала початок стосунків з Остапчуком
23-річна дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська показала свій лайнер

Катю часто питають, де вона придбала той чи інший одяг. На цей раз увагу публіки привернула стьобана куртка на міжсезоння, яка за кроєм має назву “лайнер”. Таку куртку можна одягати під пальто чи парку як додатковий шар одягу, а в більш теплу пору – як самостійний верхній одяг. Завдяки силуету такі куртки майже не додають зайвого об’єму.

У Полтавської є коричневий лайнер оверсайз, який полонив серця її підписників:

У вас є дуже гарний коричневий лайнер. Підкажіть, будь-ласка, бренд

, – написали Каті.

23-річна дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська показала свій лайнер
23-річна дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська вразила достатком і показала свій лайнер

Як виявилось, це модель від українського бренду. Катерина Полтавська загалом підтримує українські бренди одягу та обирає тільки найкраще.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?