Колишній Дорофеєвої планує нове одруження: Кацуріна відверто вимагає від Дантеса пропозиції руки та серця

Відносини Володимира Дантеса та Даші Кацуріної розвиваються швидкими темпами. Хоча до колишніх їм ще далеко, але розмови про майбутнє весілля все ж мають місце

Даша Кацуріна веде не тільки інстаграм, але також ділиться своїми особистими думками та проблемами в Telegram-каналі. Саме там вона вирішила розповісти підписникам, що уже давно чекає від коханого освідчення та постійно йому натякає.

На цей раз Кацуріна виставила скріншот зі свого листування з Володимиром Дантесом. На фото видно романтичне відео з Італії та слова Даші

Дантес та Даша Кацуріна зіграють весілля?
Дантес та Даша Кацуріна зіграють весілля?

“Я це бачила і думала тобі надіслати, ти не повіриш! Але не надіслала, тому що я постійно з цими натяками. Весільно-романтичними”

Володимир Дантес не розгубився. Він одразу відписав коханій, що обов’язково поїде з нею в це чарівне місце. Залишилось лише почекати перемоги України. Можливо ця відповідь означає серйозні наміри співака щодо особистих стосунків з дизайнеркою?

Даша Кацуріна готова стати дружиною вдруге

Даша Кацуріна також звернулась до своїх прихильників з цікавим питанням, чи вони також надсилають своїм другим половинкам меми та неоднозначні натяки. Одна з шанувальниць поділилась, що постійно розповідає коханому про чергові весілля своїх подруг чи колишніх однокласниць.

Даша досить весело відреагувала на коментар.

Коментарі Даші Кацуріної
Коментарі Даші Кацуріної

“Ахахахахах, мені не треба розказувати, це по всім новинам було”

Саме в такому жартівливому ключі Кацуріна натякнула на одруження свого колишнього чоловіка Михайла з колишньою подругою Надею Дорофєєвою.

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін
Надя Дорофєєва та Міша Кацурін

Насправді Даша, мама трьох дітей, зовсім не проти ще одного шлюбу. Адже вона молода жінка, має досвід міцних стосунків, в яких їй було досить комфортно розвивати себе та свій бізнес. Після розлучення бізнеследі стала відкриватись та почала відвідувати сексолога. Вона дізналась, що потрібно робити для того, щоб відчувати себе сексуальною та жіночною.

Стосунки Володимира Дантеса та Даші Кацуріної не настільки медійні, ніж стосунки їх колишніх половинок. Але Дантес завжди підкреслював особливість їх відносин, які розвиваються в тиші та якомога далі від чужих очей.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?