Катерина Осадча розповіла про початок стосунків з Юрієм Горбуновим: “Для мене він був просто колега”

Шлюб Катерини Осадчої та Юрія Горбунова вважають одним із найміцніших в шоубізнесі. Різниця в віці парі не заважає бути щасливими, кохати один одного та народжувати дітей

До початку стосунків, Юрій та Катерина, були давно знайомі. Вони працювали на одному каналі, перетиналися на різних проєктах. Осадча не рідко брала інтерв’ю в Юрія на різних івентах. Але згодом між ними виникли романтичні почуття. У 2017 році пара повідомила про свої стосунки та одруження.

Це було, як грім серед ясного неба. Адже ніхто і не здогадувався, що між Юрою та Катериною були стосунки. Але згодом у пари народився первісток Іван. А через пару років Катерина народила ще одного сина.

Зародження стосунків Катерини Осадчої та Юрія Горбунова
Зародження стосунків Катерини Осадчої та Юрія Горбунова

Зародження стосунків Катерини Осадчої та Юрія Горбунова

Потрібно зазначити, що перші почуття між українськими зірками появились на зйомках шоу “Голос. Діти”. Майбутні закохані працювали в парі. А на подібних шоу зйомки можуть тривати майже цілий день, а потім пауза на декілька днів. Саме в такі перерви Юрій часто телефонував Катерині, запрошував на вечерю, прогулянки, з метою обговорення подальшої співпраці.

Зародження стосунків Катерини Осадчої та Юрія Горбунова
Зародження стосунків Катерини Осадчої та Юрія Горбунова

Саме під час таких зустрічей, пара зрозуміла, що вже переступили щабель колег, і стали відкриватись один одному. Катерина молодша за Юрія на 13 років. Але це не єдина різниця. Адже Юрій Горбунов не високий, Катерина вище за коханого на 12 сантиметрів.

Стосунки між парою просто ідеальні. Щаслива родина, яка має двох спільних хлопчиків, уже планує та мріє для повного щастя ще і дівчинку. Тим більше, що у Катерини є старший дорослий син. А ось маленька принцеса стане справжнім подарунком долі. Також пара призналась, що серйозно думає над всиновленнями дитини.

Юрій Горбунов з синами
Юрій Горбунов з синами

Сьогодні закохані активно розвиваються в творчій сфері та займаються улюбленою справою. Звісно, ситуація в країні змусила переглянути пріоритети, змінити місце роботи. Катерина багато часу проводить в Польщі, де наразі знімають проект “Голос.Діти.”, приймає участь в різних благодійних концертах та веде передачу “Знайти своїх”.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.