Іван Ганзера за 12 років після перемоги в “Голосі 1” устиг одружитися й стати батьком: “Робіть щось хороше”

Перший сезон "Голосу країни" викликав серед глядацької аудиторії неабиякий ажіотаж. Мільйони людей стежили за перипетіями відбору найкращого співака України.

Врешті визначився переможець – Іван Ганзера. Відтоді минуло 12 років. Де нині перебуває зірка талант-шоу і чим займається? Співак продовжив музичну кар’єру, а ще встиг одружитися.

Вміння гарно співати Ваня демонстрував ще в дитинстві. Через пологову травму у хлопчика виникли проблеми з зором. Очі Ганзери трішки реагують на світло й бачать обриси предметів. І все.

Так змінився Іван Ганзера за 12 років

2011 рік кардинально змінив життя артиста Молодого театру. На сліпих прослуховуваннях до Ганзери повернулося відразу чотири крісла зіркових тренерів, і співак пішов у команду Діани Арбеніної, а у фіналі здолав Тоню Матвієнко. Вже наступного року вийшов перший альбом Івана “Я не могу тебя терять”. За 3 роки він випустив ще один “Хто має долар, сало їсть”.

2012 року Ганзера намагався пройти в парламент за списками Олега Ляшка. І хоча мав прохідний четвертий номер, але Радикальна партія тоді залишилася за бортом.

Іван Ганзера з дружиною і донькою

Своє щастя Іван також знайшов на “Голосі”. За кулісами до учасника шоу підійшла Ольга Каменчук і попросила дозволу зробити селфі. Відтоді вони спочатку листувалися в мережі. А згодом стали зустрічатися в офлайні та врешті побралися. В лютому 2014 року родина поповнилася донечкою, яку назвали на честь Софії Ротару.

За освітою Ольга стоматолог-гігієніст, та після одруження перекваліфікувалася в продюсери чоловіка. Після повернення з евакуації родина оселилася в Коростені, де жінка очолила ОСББ, щоб зробити шматочок Європи хоча б в окремо взятому будинку.

На передову з концертами Іван Ганзера почав їздити ще у 2014 році. Повномасштабна війна застала співака з родиною в Житомирі. Після численних обстрілів та перебування в підвалі вони виїхали до Польщі. За якийсь час повернулися. Артист продовжив виступати на лінії зіткнення та у шпиталях. Восени має відбутися концерт артиста до 15-річчя перебування на професійній сцені, в якому візьмуть участь зо два десятки артистів.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.