Зарослого Олега Винника не впізнали з новим іміджем: що з волоссям і зовнішністю повелителя вовчиць

Відомий український співак Олег Винник після початку повномасштабної війни в Україні переїхав до Німеччини. Як за останні півтора року змінився повелитель всіх вовчиць

Олег Винник, відомий український співак, давно здобув популярність серед своєї авдиторії. Знаменитість багато років тому почав кар’єру, а до 2022 року встиг завоювати просто величезну армію прихильників. На всьому поставило крапку повномасштабне вторгнення росіян на територію суверенної України. Тепер знаменитість майже не з’являється на публіці та живе далеко за кордоном рідної країни.

Як змінився Олег Винник

Крім того, що артист змінив місце свого проживання, Олег Винник також дуже змінився зовнішньо. Знаменитість тепер носить довге біляве волосся, яке, ймовірно, вже давно не підстригав. Крім того, з’явилась в артиста і рослинність на обличчі. Тепер знаменитість вкрай рідко голиться, тому на останньому своєму інтерв’ю, яке відбулось вже після 24 лютого, він прийшов із щетиною.

Як відомий український співак Олег Винник виглядає зараз та чим він займається
Як відомий український співак Олег Винник виглядає зараз та чим він займається

Варто зазначити, що змінились не лише зовнішні дані відомого українського артиста, але і його поведінка. Тепер знаменитість ще більш стриманий і не так часто тішить своїх шанувальників щирими усмішками та гучним сміхом. Олег Винник став мудрішим і дорослішим.

Де зараз Олег Винник

Після 24 лютого 2022 року знаменитість вирішив покинути межі рідної країни. Пізніше представники команди знаменитості пояснили, що так він вирішив, адже за кордоном йому потрібно було лікуватись. Олег Винник переїхав жити у Німеччину, де, за власним зізнанням, фахівці лікують його від рідкісної хвороби.

Як відомий український співак Олег Винник виглядав раніше та чим він займався
Як відомий український співак Олег Винник виглядав раніше та чим він займався

Свій діагноз артист не називав, але з інформації з відкритих джерел відомо напевно, що лікується артист у Берліні.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.