Як міг кинути таку красуню? Ви не повірите, побачивши на власні очі колишню дружину Сергія Притули

До розлучення Сергія Притули про його першу жінку майже ніхто не знав. Адже вона була не медійною особою, і дуже рідко появлялась поруч зі своїм відомим чоловіком

Навколо особистого життя Сергія Притули ходило багато чуток. Йому приписували зради, навіть побиття колишньої дружини. Що з цього правда, а що ні – можна лише здогадуватися.

Важкий період розлучення пройшов. Сергій та Юлія знайшли своє щастя з іншими партнерами, та продовжують спілкування заради свого сина Дмитра. Ба більше, шоумен навіть подарував колишній двоярусну квартиру перед народженням її другою дитини. Сергій Притула завжди стверджував, що брав та братиме участь в вихованні свого сина і тому турбується про його умови проживання, здоров’я , гуртки.

Колишня Сергія Притула має неймовірний вигляд

Наразі Юлія проживає з новим чоловіком та насолоджується вихованням сина та донечки.  Родина часто подорожує та відкриває нові країни. На рахунку Юлії більше 10 відвіданих країн, і на цьому жінка не збирається зупинятись.

Юлія Андрійчук
Юлія Андрійчук

Востаннє Юлія з дітьми була в Барселоні. Родина вирішила провести літні канікули, та дати дітям можливість на трішки відволіктись в реальності, а просто насолоджуватись дитинством. Юлія Андрійчук показала сина та доньку, які насолоджуються смачним морозивом та дуркують.

Донька Юлії Андрійчук
Донька Юлії Андрійчук

Юлія прагне з дітьми відвідати визначні пам’ятки міста. Але видно, що дітям такі походи дають важко.

Юлія Андрійчук з дітьми
Юлія Андрійчук з дітьми

Неможливо не помітити красу жінки. Вона зовсім не схожа на нинішню обраницю Сергія Притули. Можна навіть сказати – це дві протилежності. Хоч Юлія і не часто викладає особисті фотографії і соціальні мережі, але навіть на архівних кадрах жінка виглядає доглянутою, а головне щасливою.

Юлія Андрійчук - колишня дружина Сергія Притули
Юлія Андрійчук – колишня дружина Сергія Притули

Діти щасливі, коли щасливі їх батьки. Як бачимо, життя Юлії та Сергії в різних шлюбах склалось вдало. Кожен насолоджується своїм батьківством, кар’єрою, стабільним та спокійним життям.

Схожі статті

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?

Раптово дізналась рецепт і більше не уявляю страви без нього: зелений соус до м’яса, риби й просто на хліб

Всім відома користь від вживання зелені: петрушки, кропу та іншої. Як правило на зиму зелень заморожують, але з'їсти її у чистому вигляді можна не багато. Тому краще приготувати з неї соус.