“Ви неймовірна!”: дружина Олександра Зінченка Влада Седан показала фігуру через 2 тижні після пологів

Нещодавно в родині футболіста Олександра Зінченка та телеведучої Влади Седан відбулось поповнення. Друга донечка появилась на світ 2 серпня 2023 року

Зіркова родина Зінченко виховують двох чарівних донечок. Влада Седан насолоджується материнством, але і не забуває про відновлення своєї фігури після пологів.

Дружина зіркового футболіста Зінченка зізналась, що за другу вагітність набрала 11 кілограмів. На світлинах з останніх місяців дівчина виглядає досить тендітною, попри округлий животик.

Вагітна дружина Олександра Зінченко
Вагітна дружина Олександра Зінченко

Дружина Зінченко показала фігуру після народження другої дитини

Після народження другої донечки пройшло лише два тижні, а Влада вже позує в спортивному одязі та вихваляється прекрасною фігурою. Дівчина зізнається, що їй вдалось позбавитись 9 зайвих кілограмів.

Дружина Олександра Зінченка відновила фігуру після других пологів
Дружина Олександра Зінченка відновила фігуру після других пологів

“Як же все-таки унікально влаштований жіночий організм… не перестаю дивуватись трансформаціям нашого тіла”

На цьому Влада не збирається зупинятись, адже планує відновити форму до вагітності.

Більшість прихильників були приємно здивовані такою трансформацією та розщедрились на коментарі.

Дружина Олександра Зінченка відновила фігуру після других пологів
Дружина Олександра Зінченка відновила фігуру після других пологів

“Ви дуже дуже гарно виглядаєте! Якщо б мені сказали що у вас двотижнева дитина на руках, та плюс ще двох річна, я б не повірила)”

Ще в родильному домі дівчина дивувала своїм зовнішнім виглядом. Адже навіть перше знайомство сестричок було, ніби з картинки.

Дружина та доньки Олександра Зінченко
Дружина та доньки Олександра Зінченко

Потрібно зазначити, що другі пологи дружині Зінченка дались досить важко. Адже донечку Єву телеведуча народжувала самостійно. А ось з іншою принцесою був кесарів розтин, так як немовля мало тазове передлежання з подвійним обвиттям пуповиною.

Наразі Влада з дітьми перебувають вдома, та підлаштовуються під графік маленької принцеси, багато часу проводять на свіжому повітрі та відпочивають.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.