Віктор Павлік вперше показав свою рідну сестру, яка нарешті повернулася з москви: “Довгоочікувана зустріч”

Відомий український артист Віктор Павлік нещодавно вперше показав фанатам свою рідну сестру Людмилу, з якою зустрівся в гостях у мами в Теребовлі.

Віктор Павлік – не єдина дитина в сім’ї. У співака є старша сестра Людмила, яку не впізнають як брата на вулицях, бо вона живе звичайним життям. Багато років Людмила жила у москві, де працювала вихователькою і завідувачем в дитячому садочку. Артист розповідав, як в дитинстві просився з нею на танці, вона старша за нього на 5 років, однак сестра його з собою не брала.

Коли вони були обидва маленькі, Людмила також співала, у них з братом була навіть спільна пісня. Втім, розвиватись в цьому напрямі став тільки Віктор.

Віктор Павлік вперше показав свою рідну сестру, яка нарешті повернулася з москви
Віктор Павлік вперше показав свою рідну сестру, яка нарешті повернулася з москви

На початку дев’яностих Людмила переїхала в москву. У неї дві вищі освіти, однак за фахом не працює. Раніше у рідні Павліка була традиція – збиратися на Різдво на батьківщині в Теребовлі.

Рідкісні зустрічі вони компенсували переписками. В 2021 році Віктор Павлік в інтерв’ю розповідав, чи якось повпливала на відносини з сестрою важка ситуація між країнами:

Як? Це ж моя рідна сестра. Сестра поїхала до москви в 1994 році, продавати квіти або насіння – на заробітки. Тоді всі їздили. Вона дуже хороший педагог, має дві вищі освіти, працювала вихователем і завідувачем дитячого садка

В Києві у Людмили живе дочка, тому крім Різдва вони могли бачитися, коли сестра приїздила до доньки. Чи змінила своє місце проживання сестра Віктора Павліка після 24 лютого 2022 року невідомо, однак в своєму Інстаграм-блозі співак показав зворушливе фото з мамою і Людмилою, зроблене нещодавно в Теребовлі – нарешті сім’я возз’єдналась.

Довгоочікувана зустріч! Сестра і мама

, – коротко підписав знімок Віктор Павлік.

Підписники дуже зраділи, побачивши улюбленого артиста в колі найрідніших людей. В коментарях більшість написали про схожість зіркових родичів та побажали їм здоров’я:

  • “Які щасливі очі у всіх, нехай бог дає довгих років віку!”;
  • “Дуже схожі”;
  • “Дай Боже, будьте здорові!”.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?