23-річна дружина Володимира Остапчука змінила сукні на робу та збирає картоплю: такий відпочинок у свекрухи

Український шоумен Володимир Остапчук продовжує розповідати про своє життя. Так, на днях він з дружиною повернувся з рідного міста, де допомагав батькам копати картоплю

Яким би талановитим, заклопотаним, успішним та популярним ти не був, а батькам потрібно допомагати завжди. Саме такого принципу дотримується Володимир Остапчук. Не забуває привчати до праці і свою 23-річну дружину, Катерина Поплавську.

Володимир Остапчук відвіз молоду дружину на город

Володимир Остапчук відвіз молоду дружину на город
Володимир Остапчук відвіз молоду дружину на город

На днях зіркове подружжя виставило світлину з рідного міста телеведучого, Умані, де збирали врожай картоплі.

Світлина зі сторіс Катерини Поплавської
Світлина зі сторіс Катерини Поплавської

“Їдемо до батьків Вови до Умані копати картоплю. Якщо точніше, то Вова – копати, а я – кожні 15 хвилин нити, що втомилася”

Як видно на світлинах, Катерина Поплавська пожартувала, адже до праці дівчина підійшла дуже серйозно. Вона одягла старий халат, рукавиці та панаму і збирала картоплю на городі.

Короткометражка “Картопля”

Саме так Володимир Остапчук назвав невеличке відео, яке обов’язково буде зберігатись в сімейному архіві. Коментарі не забарились, всі в захваті від молодої господині.

“Та то мама нарешті дочекалась нормальної невістки, яка працює на городі”

Свекруха Катерини не тільки картоплею вирішила перевірити свою невістку. Садок в батьків Остапчука просто ломиться від персиків, сливок та інших фруктів. Тому зіркова пара допомагала зі збором врожаю.

Смачний стіл від мами Володимира Остапчука
Смачний стіл від мами Володимира Остапчука

Мама Володимир Остапчука віддячила дітям за працю смачним домашнім обідом. Страви були дійсно 10 з 10.

Потрібно нагадати, що для Володимира Остапчука Катерина вже третя дружина. Перший шлюб в телеведучого був з Оленою Войченко. В них народилось дві дитини: донька Емілія та син Еван-Олександр. Розлученням у 2019 році пари не смакував хіба що лінивий. Практично одразу Володимир зіграв своє друге одруження на Христині Горняк.  Їх шлюб тривав лише два роки і в 2022 році закінчився. Причиною розлучення став роман з молодою та перспективною журналісткою Катериною, з якою телеведучий узаконив стосунки 22 лютого 2023 року.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?