Донька Алли Пугачової Ліза Галкіна витягнулася й погарнішала: чи схожа дівчинка на старшу сестру Орбакайте

Близнята Ліза й Гаррі Галкіни підростають. Зокрема, молодша донька Алли Пугачової колись не дотягувалася до дверної ручки. Тепер же давно переросла цей орієнтир.

Коли в Ізраїлі стало надто спекотно, Алла Пугачова зібрала молодших дітей і відбула до Юрмали. Там родина поселилася в шикарному котеджі, в якому й раніше зупинялися. В цьому можна переконатися, поглянувши на дві світлини Лізи, зроблені з інтервалом у 7 років.

Ліза Галкіна 7 років тому і зараз

Колись дівчинка ледве сягала дверної ручки, а нині вже стала зовсім велика. До 4 класу Ліза з братом підуть в Ізраїлі, а поки насолоджуються прохолодою Ризького узбережжя. Коли прихильники родини Пугчової-Галкіна побачили світлину молодшої доньки А.Б., то почали жваво висловлюватися з приводу схожості дитини з іншими членами родини.

Крістіна Орбакайте в фільмі Опудало і її молодша сестра Ліза

Частина коментаторів перебуває в захопленні від краси дівчинки. Інші пишуть, що звичайна дитина. Комусь видалося, що Ліза підросла й все більше нагадує зовні старшу сестру Крістіну. Та знайшлися й такі, що зауважили:

“Ліза – дівчинка красива, а Крістіна була така, як усі”.

Ще хтось запропонував порівняти дитячі світлини Христі з Лізою, зокрема, там, де вона грала у фільмі “Опудало”. Новий виток бесіді задало порівняння з Примадонною:

“Не бачу, що вона схожа на Крістіну. Більше нагадує Аллу Пугачову”.

Комусь конче не сподобалося, що в дівчинки забирають дитинство, постійно виставляючи її напоказ:

“Дівчинка як дівчинка. Не схожа ні на кого з цієї сімейки. Шкода, що її щодня викладають в мережу. У дитини має бути дитинство”.

Ліза та її мама Алла Борисівна замолоду

Отже, з’явилася нова теза – не схожа ні на кого. Але всі фоловери виявилися одностайними у висновку: мине буквально кілька років і пороги будинку Алли Борисівни почнуть оббивати наречені, від яких у Лізи відбою не буде. Якщо пригадати підлітковий вік Крістіни і її шкільний роман із Володею Пресняковим, то Пугачовій із Галкіним слід запасатися валеріаною завчасно.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?