Білявка у декольтованому жилеті: Тіна Кароль показала нову фотосесію. Аж дихання перехоплює від смаку та стилю

Іноді зустрічаються висловлювання дизайнерів та стилістів з приводу того, що ментальність та культура деяких публічних осіб зводить нанівець зусилля професіоналів створити їхній імідж. Але це не про Тіну Кароль.

Зірка естради Тіна Кароль серед багатьох своїх колег завжди вигідно відрізняється своєю елегантністю та вишуканістю, можливо тому, що розуміє необхідність тримати високу планку своєї зовнішності відповідно до рівня, якого досягла у творчості та популярності. Кожна фотосесія, яку демонструє співачка своїм шанувальникам, свідчить про це.

“Ікона стилю”

Днями  на сторінці в Інстаграмі Кароль знову влаштувала справжній фурор серією світлин у притаманному їй образі елегантної жінки. Своїм шикарним образом у білому вона знову розбурхала поціновувачів не тільки свого таланту, а й краси та стилю.

У білому костюмі з вільними штанами та глибоко декалькованому жилеті, вдало доповненому ниткою білих перлин з кулоном на шиї та перлинами у вухах, вона викликала шквал емоцій в інтернет-мережі.

“Шикарна”, “жіноча”, “неймовірна” – такими епітетами нагородили шанувальники свою улюбленицю.

“Повітря мене покинуло”,- пише один. ” Щелепа впала”,- коментує інший. А хтось зізнається: “Я — на колінах”.

Дехто вважає такий стиль діловим, але занадто глибоке декольте навряд чи дає можливість так вважати.

Втім, здається, наша зірка по праву претендує на звання “ікони стилю” українців.

До того ж сама співачка прокоментувала свою фотосесію словами:

“Випробування даються тим, хто в змозі їх подолати. Ми подолаємо все й досягнемо омріяної Перемоги !”

Такий її коментар сам по собі відгукується сьогодні у серцях українців, тому що ми й справді зараз, як ніколи, “об’єднані своєю силою і вірою”, а образ прекрасної жінки у білому підкреслює це.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.