Скільки онуків у третього президента Віктора Ющенка: де нині перебувають діти і як виглядають

Третій президент України Віктор Ющенко має п'ятьох дітей і п'ятьох онуків. Поки що нащадків Віктору Андрійовичу подарували лише двоє старших дітей – Віталіна та Андрій.

Троє молодших дітей від другого шлюбу з Катериною Чумаченко наразі віддають перевагу навчанню. Найстаршій доньці Віктора Ющенка Віталіні минуло 43 роки. Жінка має двох донечок Андріану та Ярину-Домініку й сина Віктора.

Віктор Ющенко з Вітею та Андріаною

З нагоди Дня Незалежності 24 серпня донька президента пригадала, як у родині це свято відзначали 2 роки тому, коли ще Київ не піддавався постійним бомбардуванням. Андріана й Віктор-молодший тоді весело щебетали з дідусем.

Віктор Ющенко з Вітею

18-річний Вітя вже майже догнав у зрості Віктора Андрійовича, витягнувшись до 183 см. Юнак надзвичайно здивував родину поверненням до України з Канади, куди його відправили на навчання.

Найстарша онука Віктора Андрійовича Домініка

Старшій доньці Віталіни вже 22 роки. Домініка з’явилася на світ у цивільному шлюбі. В Інстаграмі можна дізнатися, що дівчина є моделлю, актрисою та співачкою. Але освіту в університеті Шевченка все ж здобуває юридичну.

Московська онука Варвара

Є у пана президента ще й 13-річна онука Варвара. Її народила сестра Маші Єфросиніної Ліза, коли була заміжня за сином Ющенка Андрієм. На жаль, голубки розсталися, і жіночка вивезла доньку за межі України. У березні Ліза Ющенко поділилася світлинами з дня народження Варі. З’ясувалося, що гості запалювали цього дня в московському клубі.

Найменший онук Андрійко

Найменшому онучку Віктора Ющенка днями минув рік. Дитя подарувала сину президента нинішня дружина Олена. Вона ж похвалилася в мережі святковими світлинами маленького Андрійка. Схоже, що родина нині перебуває у Карпатах, адже у Віктора Андрійовича там є будинок. Коли почалося повномасштабне вторгнення росіян, невістка Віктора Андрійовича перебувала на 5 місяці вагітності, але втікати з України категорично не погодилася.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.