Щасливий батько синів: як зараз виглядають діти Монатіка, які після півтора року на чужині повернулись додому

Дружина та сини відомого українського музиканта нарешті повернулись додому. Дмитро Монатік показав свіжі фотографії зі своїми дітьми, на яких помітно, як вони змінились

Відомий український музикант Дмитро Монатік давно здобув шалену популярність не лише на території рідної України, але й далеко за її межами. Знаменитість досягнув неабиякого успіху у своїй професійній діяльності та швидко став улюбленцем мільйонів шанувальників. Все склалось чудово й на особистому фронті Монатіка.

Знаменитість щасливо одружений із дружиною Іриною, з якою артист виховує двох спільних синів. Деякий час хлопчики зі своєю зірковою мамою проживали за кордоном, але тепер всі вирішили повернутись додому. Про це знаменитість, зокрема, повідомив в ефірі телеканалу “1+1”. Дмитро Монатік також засвітився на фото зі своїми синами, яке з’явилось на сторінці його дружини Ірини.

Дмитро Монатік показав свіжі світлини з двома своїми синами, які повернулись додому
Дмитро Монатік показав свіжі світлини з двома своїми синами, які повернулись додому

У коментарі для журналістів знаменитість розповів, що рішення про повернення дружини з дітьми до Києва було для них непростим. Втім, додав Дмитро Монатік, він дуже радий, що найближчі його люди нарешті поруч із ним. Музикант додав, що тільки коли його сім’я поруч, його рідний Київ став тим самим, яким він його пам’ятає – теплим і сімейним.

Судячи з фотографій у соціальній мережі Інстаграм на сторінці дружини Дмитра Монатіка Ірини, вона зі своїми дітьми повернулась до Києва цього тижня. Зіркова обраниця тепер знову в їхньому з чоловіком сімейному гніздечку.

Дмитро Монатік з дружиною виховують двох синів
Дмитро Монатік з дружиною виховують двох синів

Нагадаємо, що дружина відомого українського музиканта Ірина Монатік проживала за межами України у часи повномасштабної війни. Знаменитість разом із двома їхніми синами мешкала в Англії, де їхні діти навчались у школі. Втім, тепер Ірина Монатік вирішила нарешті повернутись до рідного Києва, тому тепер сини зіркового подружжя навчатимуться в українській школі.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва