Зіркові онучки: як виглядають внучки Софії Ротару, Михайла Боярського та інших

Author name 21 Травня 2020 в 09:05

Поділитися статтею

Софія Ротару з онукою Сонею
Софія Ротару з онукою Сонею

Багато наших улюблених співаків та акторів вже давно встигли не тільки прославити свій талант, але і обзавестися дітьми і навіть онуками. Варто відзначити, що іноді зіркові спадкоємці намагаються йти по стопах знаменитих бабусь і дідусів.

Михайло Боярський і внучка Катя

Екатерина Боярская с дедом Михаилом и тетей Елизаветой
Катерина Боярська з дідом Михайлом і тіткою Єлизаветою

Внучці актора Михайла Боярського Катерині в цьому році виповнилося 20 років. Її батько — старший син Михайла Сергій Боярський.

Дівчина вирішила не продовжувати акторську династію, але тим не менше теж зайнялася творчістю. Катя почала кар’єру співачки і зараз співпрацює з відомим продюсером Максимом Фадеєвим.

Володимир Висоцький і внучка Аріна

Владимир Высоцкий и Арина
Володимир Висоцький і Аріна

У музиканта Володимира Висоцького було дуже насичене особисте життя — він був тричі одружений. Коли він уже узаконив свій третій шлюб з Мариною Владі, в ЗМІ з’явилася інформація, що у нього народилася позашлюбна дочка Настя від актриси Тетяни Івченко. Висоцький так і не визнав дитину.

Анастасія, подорослішавши, вийшла заміж і народила дочку Аріну. Дівчинка недавно закінчила спеціалізовану школу з поглибленим вивченням французької мови. Як і її мама, вона не любить розповідати про спорідненість з легендарним музикантом.

Софія Ротару і внучка Соня

София Ротару и внучка Соня
Софія Ротару і внучка Соня

У Софії Ротару народився єдиний син Руслан, який подарував мамі онука і внучку. Останню назвали на честь відомої бабусі.

Соні в цьому році виповниться 19 років і свою красу вона явно успадкувала від Ротару. Вона теж намагається займатися музикою, але більшу частину часу приділяє моделингу. У Соні є бойфренд — молодий французький бізнесмен.

Олег Янковський і внучка Ліза

Олег Янковский и внучка Лиза
Олег Янковський і внучка Ліза

Радянський актор Олег Янковський та його дружина, актриса Людмила Зоріна, залишили величезну культурну спадщину в сфері кіно.

Їхня внучка Єлизавета, дочка єдиного сина Пилипа, вирішила піти по стопах своєї династії. Дівчині сьогодні 26 років, вона робить свої перші спроби в кіно, як актриса і режисер.

Одрі Хепберн і внучка Емма

Одри Хепберн и внучка Эмма
Одрі Хепберн і внучка Емма

Одрі Хепберн по праву вважається легендою світового кіно. Її внучка Емма стала відомою моделлю і активно знімається в різних фотосесіях. Зі знаменитою бабусею Феррер об’єднує любов до балету, кіно і живопису, а також участь у благодійній діяльності ЮНІСЕФ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею