Настя Каменських вперше за довгий час з’явилася на публіці з Потапом і розвіяла чутки про розлучення (Фото)

Настя Каменських вперше за довгий час опублікувала спільне фото зі своїм чоловіком Потапом. Подружжя більше року не з'являлися на спільних світлинах.

Останній рік в Мережі не вщухають чутки про те, що зіркове подружжя Потап та Настя Каменських розлучаються. Справа в тому, що подружжя припинили публікувати спільні фото і не з’являлися разом на світських заходах. В той час, як раніше, вони завжди скрізь були разом.

Довгий час ні Потап, ні Каменських не коментували ці чутки. Говорять, що у них дійсно була криза у стосунках, та вони змогли зберегти сім’ю і не так давно дали офіційне спростування чуткам про розлучення.

Нещодавно Настя Каменських опублікувала перше за довгий час спільне фото з чоловіком. На знімку подружжя обіймалися.

В підписі до фото Каменських написала, як важливо в такий складний час зберігати любов до рідних, близьких та до всього, що нас оточує.

Користувачі Мережі одразу відреагували на фото подружжя і відмітили, що вони дуже гарна пара.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Тримайтеся один одного і кохайте до безтями”;
  • “Найкращі надихателі любовної любові”;
  • “Які ж ви гарні!”;
  • “Красунчики, бережіть себе і ваші стосунки. Кохання – це те заради чого ми живемо і ще й виживаємо”;
  • “Настя біля Потапа відразу стає маленькою дівчинкою”.

Нагадаємо, Потап і Настя Каменських багато років приховували свої стосунки від публіки. Саме заради співачки Олексій Потапенко покинув свою першу дружину Ірину Горову у 2014 році. Закохані офіційно стали чоловіком та дружиною ще у 2018 році та розсекретили свої відносини вони лише у травні 2019-го, коли зіграли розкішне весілля на Київщині.

Потап привітав Настю Каменських з річницею весілля
Настя Каменських вперше за довгий час з’явилася на публіці з Потапом і розвіяла чутки про розлучення

Після початку повномасштабної війни в Україні на зіркове подружжя обрушилося багато хейту. Справа в тому, що на момент полномасштабного вторгнення Потап і Настя перебували за кордоном. Там вони і вирішили залишитися і повернулися в Україну аж через півроку. Та, будучи за кордоном, Потап і Каменських не сиділи на місці, а їздили з благодійними концертами по Європі, щоб зібрати кошти на потреби ЗСУ.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.