Ольга Сумська навела докази, що молодша донька Анна схожа на неї: підписники переконують, що на Борисюка

Перебираючи домашні архіви, Ольга Сумська наткнулася на світлину 40-річної давнини. Саме це фото, зроблене в Полтаві, наштовхнуло актрису на певні висновки.

57-річній Ользі Сумській сподобалося фото, де вона знята у 16-річному віці. З’ясувалося, що біля цього ж пам’ятника Гоголю зробила селфі й молодша донька знаменитості Ганна Борисюк, але вже зараз.

Ольга В’ячеславівна порівняла дві фотографії – свою і доньчину – і дійшла висновку, що мама й доня дуже схожі. Щоправда, на світлині, зробленій чотири десятиріччя потому, Ганні 21 рік. Вона вже не така юна, як була Сумська під час відвідин славного міста Полтава.

Слід відзначити, що далеко не всі підписники Інстаграму актриси поділили думку матері. Попри схожість фону на обох фото, поз родичок і зачісок, усе одно чітко проглядається схожість Ганнусі з її татом Віталієм Борисюком. Особливо це стосується очей і брів. Навіть погляд у дівчини татів.

Звісно, й від мами Ганні дещо перепало. Судячи з полтавського фотосету, у них з Ольгою схожі форма лоба, губ та підборіддя. Тож доня не лише мамина, а й татова. І тут нічого не поробиш. Втім, кожен сам може порівняти фотографії мами та доні й зробити для себе відповідні висновки щодо схожості.

До Полтави Сумська з донькою навідалися не самі, а з акторським колективом. Привезли легендарну виставу “За двома зайцями”, де Ользі дісталася роль Секлити, а її донька грає Кралю Галю. Голохвастова зображає Максим Дашевський.

Графік гастролей колективу розписаний до 5 вересня. Вистави у Полтаві вже відбулися. На черзі ще Лубни, Ірпінь, Макарів, Диканька. Прочитавши анонс, мешканці інших населених пунктів почали запрошувати акторів і до своїх міст. Зокрема, хочуть бачити Сумську і компанію в Дніпрі, Сумах, Житомирі тощо.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?