Богдан і Лариса Ступки прожили разом 45 років: як познайомилися актор і балерина, і чи просто кохати генія

Богдан і Лариса Ступки разом прожили 45 років, допоки підступна хвороба не відібрала життя відомого актора на 71-році життя. Жінка пам'ятає кожну мить, яку провела поряд із генієм.

Звісно, не завжди спільне життя з Богданом Ступкою було встелене трояндами. Не бракувало й шипів. Ларисі Семенівні довелося відмовитися від власних амбіцій у балеті й перетворитися на берегиню, виростивши спочатку сина Остапа, а потім старшого онука Дмитра. Натомість отримала велике кохання на все життя.

Весілля Лариси та Богдана Ступок

Якось балерина Львівського театру з подругою Світланою йшли вулицею, а студент консерваторії Янівський запропонував погуляти гуртом. Серед гурту був і Богдан, вбраний у вишневі вельветові штани. Він запросив друзів до себе додому, оскільки батьки були у від’їзді. Ларису вразила кількість книжок в оселі та неймовірно проникливий погляд юнака. Тоді подумала: аби тільки його не втратити.

Молодик тоді служив в армії та заразом танцював в ансамблі, то вони стали перетинатися у театрі. До весілля зустрічалися 2 роки. Під час побачень каталися на трамваї, їли пиріжки, пили каву. Звісно, як творчі люди, часто відвідували концерти й вистави.

Подружжя Ступок із сином Остапом та онук Дмитро з правнучкою Богданою

Одружуватися Богдан не збирався. Боявся, що сім’я завадить його творчості, а Лариса завжди запевняла, що лише допомагатиме. Одного разу мама молодика запросила балерину в гості й багато розповідала їй про дитинство та юність сина. Після того благословила закоханих.

Весілля організували у квартирі подруги Любові Каганової. Лариса тоді взяла у касі взаємодопомоги 100 карбованців і цілий рік віддавала щомісяця по 10 крб. Свекор також полюбив невістку. Навіть віддавав перевагу її кухні перед жінчиною. Молодята мешкали в кімнаті на 15 квадратів, але почувалися щасливими.

Ступки практично виростили онука Дмитра

Коли син Остап зібрався поступати на акторський факультет, тато відзначив, що двоє Ступок на сцені – це забагато. Та згодом династію продовжив ще й онук Дмитро, який нині перебуває в Америці. Онучка Устина навчається у польському університеті, а 16-річному онуку, названому на честь Богдана Сильвестровича, всі пророкують долю великого художника. До народження правнучки Богдани актор не дожив. Найменшій родичці вже минуло 6 років.

Чоловіка немає вже 11 років, та Лариса Семенівна живе в його аурі й досі. Довкола розвішені світлини благовірного й інших членів родини. Вона частенько передивляється записи з Богданом Сильвестровичем і плаче. Коханого дуже не вистачає.

Схожі статті

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України

З усієї випічки на кефірі це печиво найкраще. Дуже просто, але як смачно: недорогий смаколик до чаю і кави

Якщо ніяк не можете вигадати, що приготувати до чаю, обов'язково спробуйте цей простий рецепт смачного печива на кефірі. Ніжний аромат і смак десерту не залишить вас байдужими