Старші діти Анастасії Заворотнюк уже зовсім дорослі: як виглядають нащадки няні Віки та їх менша сестричка

Усі шанувальники таланту Анастасії Заворотнюк з тривогою стежать за новинами про стан здоров'я улюбленої няні Віки. Та найскладніше у цій ситуації, напевно, дітям актриси, яких у неї троє.

Найгучнішим романом Анастасії Заворотнюк були стосунки з Сергієм Жигуновим під час знімання в сіткомі “Моя прекрасна няня”. Чоловік заради брюнетки навіть розлучився з дружиною. Щоправда, дитинку кохана йому так і не подарувала. Подібним даром Настя ощасливила інших чоловіків.

У Заворотнюк є троє дітей: старші Анна та Майкл з’явилися на світ у шлюбі з бізнесменом Дмитром Стрюковим. А наймолодшу донечку актриса назвала Мілою. Татом її є фігурист Петро Чернишов.

Анна Стрюкова

Анна Стрюкова з мамою

Дівчина має 25 років і мешкає в Дубаї. Час від часу Анна приїжджає до москви, щоб навідати хвору маму. Та дівчина навіть не вважає себе росіянкою, адже є наполовину українкою. Донька Стрюкова намагалася зробити кар’єру моделі, актриси й навіть блогерки. Анна з 17 років співмешкає з чоловіком, якого на широкий загал не показує. Вона й у дитячі роки перебувала переважно за кордоном в елітних навчальних закладах. А тепер на батьківщину її не загониш й поготів.

Майкл Стрюков

Майкл Стрюков з мамою

Молодик на 2 роки молодший від старшої сестри. Нині він перебуває в Америці. Соціальні мережі Майкл веде, але не так активно, як його родичка-блогерка. Кажуть, що з усіх трьох дітей, саме син найбільше схожий на матір. Стрюков-молодший захоплюється музикою. Юнак грає у гурті й часто ділиться власними доробками з підписниками.

Міла Чернишова

Міла Чернишова з мамою та бабусею

Настя з Петром побралися 2008 року. За 10 років у шлюбі наважилися народити дитину. Невдовзі після пологів у Заворотнюк діагностували пухлину в мозку. Тож Міла бачить маму виключно в ліжку. Переважно за дівчинкою доглядають батько та бабуся. А от як виглядає донька нині зіркова пара воліє приховувати від загалу.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?