Як Настя Каменських роками маскує свою пишність на фото і відео: вдалі ракурси та вбрання дружини Потапа

Ми не завжди задоволені своєю зовнішністю і немає тих, кому байдуже, як він виглядає на фото. Тому люди вигадали не мало способів покращити свою зовнішність на світлині.

Дехто, з людей, яких їхня професія зобов’язує виглядати відповідно зірковому статусу, опанували такі способи досконало та успішно ними користуються.

Якщо подивитися на світлини Насті Каменських періоду 2013 року, то можна без сумніву стверджувати, що співачка схильна до повноти.

Настя Каменських
Настя Каменських з Потапом

Після того, як вона зазнала нищівної критики за фото, на яких була у невдалій сукні, що підкреслювала її живіт та ще й у не вигідному ракурсі, співачка почала не тільки слідкувати за своєю зовнішністю (займатися спортом, сидіти на дієті), а ще й слідкувати за тим, чи вигідно її фотографують з точки зору правильно обраної пози та ракурсу.

Так, у сучасних фотосесіях Каменських не знайдеться світлини з “помилками”. Настя завжди фотографує себе знизу, щоб здаватися стрункішою, намагається відвертати увагу від живота яскравими аксесуарами, сумками, вона носить речі оверсайз, які створюють враження того, що Настя на кілька кіло стрункіша, правильно позує, витягуючи одну ногу уперед. Водночас вона не проти похизуватись у декольте, оскільки знає не тільки недоліки, а й переваги своєї зовнішності.

Зараз Настя ретельно готується до сольного концерту і ділиться зі своїми підписниками в інстаграмі фото, що підтверджує вищесказане, та думками, як важливо створити незабутній образ:

“…важливо, щоб концертне вбрання було не тільки красивим, а й відповідало моїм відчуттям”.

І хоча своїх улюблених артистів ми сприймаємо такими, які вони є, для них їхня зовнішність є тим, що додає їм впевненості в собі. Ну і читати відгуки, у яких шанувальники називають свого кумира “богинею”, пишуть: “Яка класна фігура. Ти не реальна!”, теж є не менш важливим стимулом для творчої особистості, співачки та жінки.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?