Ольга Мартиновська показала сталевий прес у крихітному топіку: ось чим тримає Ярославського роками коло себе

Стартував 12 сезон проєкту "МастерШеф" і разом з ним стартували розмови та обговорення взаємовідносин шеф-кухарів та суддів кулінарного шоу Володимира Ярославського та Ольги Мартиновської.

Ольга Мартиновська тривалий час перебувала у Франції де була шеф-кухаркою одного з ресторанів Парижу. Не абияких успіхів досягла ця жінка у кулінарному світі: вона стала співвласницею паризького ресторану, має багато кулінарних відзнак та винагород, є співавтором книги”100 рецептів на кожен день”, яку написала разом зі ще одним відомим ресторатором та суддею шоу “МастерШеф” Володимиром Ярославським.

Зараз Ольга та Володимир пов’язані спільною роботою суддівства на “МастерШефі” у 12 сезоні.

Та хіба тільки робота поєднує цю пару?

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський
Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

В особистому житті Ользі пощастило менше, ніж у професійному. Зараз Ольга не заміжня та має маленьку доньку. Цей факт та те, що вона працює та товаришує з Ярославським, породжують у глядачів цікавість про їхні стосунки. Щобільше, для того, щоб зацікавленість глядачів шоу не згасала, самі учасники проєкту майстерно підживлюють тему любовних взаємовідносин між суддями: вони то прозоро натякають у своїх інтерв’ю на подібні стосунки, то заперечують їх так, що не хочеться вірити у це, то викладають провокаційні фото, на яких пара, на приклад, у ліжку, а потім з’ясовується, що це ліжко вони просто тестували перед покупкою в магазині.

Сама Ольга зізнавалась, що хотіла б, щоб поруч з нею був сильний чоловік, якому б вона не повинна була доводити, що вона найкраща.

Мартиновська немало часу проводить у спортзалі для того, щоб тримати себе у формі. Іноді вона викладає на своїй сторінці в Інстаграмі фото та відео, де вона демонструє накачані м’язи свого тіла, а в інтерв’ю розповідає, що не нехтує послугами масажистів та косметологів.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва