Зачіска, топік та колір волосся: Надя Дорофєєва копіює Тіну Кароль і поступово стає клоном поп-діви (ФОТО)

Перед початком 13 го сезону шоу "Голос країни" серед широкого загалу знову розгорілися суперечки з приводу того, як виглядатимуть сучасні судді у порівнянні з суддями минулих сезонів.

Більш пристрасної уваги глядачів ніж Надя Дорофєєва, не отримує, мабуть, ніхто з тих, кому доведеться бути арбітрами у новому сезоні пісенного шоу. Вже тривалий час її не безпідставно порівнюють з суперзіркою Тіною Кароль.

І справді, якщо подивитися та порівняти цих, у звичайному житті геть різних типів жінок, раптово виявиться, що Надя на сцені настирливо копіює образ поп діви Тіни Кароль.

Фотографії, які гуляють мережею, підживлюють цікавість до зірок та пісенного шоу, у якому Дорофєєва, як і Кароль свого часу, займає суддівське крісло.

“Хто виглядає ефектніше?”,- розмірковують глядачі, порівнюючи зірок у майже однакових хусточках на голові та довгими пасмами, що спадають однаково на обличчя.

Ще більшої цікавості свого часу викликала світлина, на якій Дорофєєва перетворилася у білявку, яка явно претендує на схожість зі своєю колегою суддею у шоу “Голос країни”.

Надя Дорофєєва та Тіна Кароль
Надя Дорофєєва та Тіна Кароль

Не давала спокою глядачам й схожість вбрання зіркових суддів, коли Надя вдягла чорний топ з елементом прикраси у вигляді серця, яке скопійовано з одного з чорних костюмів Тіни Кароль.

Надя Дорофєєва та Тіна Кароль
Надя Дорофєєва та Тіна Кароль

Для чого це робиться, залишається лише здогадуватися. Але такий піар ход точно дає свої результати в сенсі підняття глядацької активності. Поціновувачі обох зірок невтомно сперечаються, хто з них краще та у якому образі, й ні один з фан-клубів не поступиться першістю.

Зараз головною інтригою залишається, який же ход вигадали іміджмейкери 13 європейського сезону “Голосу країни” та як буде виглядати суддя та тренерка-переможиця 11 сезону DOROFEEVA.

Схожі статті

Діва Монро розкрила своє реальне ставлення до Тіни Кароль: зірка “потролила” свою колегу на очах у сотень

Відома українська діва Монро неочікувано розкрила своє реальне ставлення до популярної співачки Тіни Кароль. Зірка публічно "підколола" свою колегу на світському заході

Позитив розсекретив ім’я жінки, яка зіпсувала його стосунки з Потапом: до цього вони були найкращими друзями

Відомий український музикант Олексій Завгородній висловився про дружбу зі своїм колегою Олексієм Потапенком та зізнався, хто насправді міг зіпсувати їхні стосунки

Чоловік спробував і захотів одружитись на мені вдруге. Найсмачніший салат з курячою печінкою: обожнюємо його

Смачний салат із курячою печінкою – одночасно ситний і неймовірно апетитний. Завдяки незвичайній заправці такий перекус швидко стане вашим улюбленим