Перекроїла всю натуральну красу: ви ахнете, побачивши фото молодої Ірини Білик, від якого перехоплює дух

Ірина Білик уже давно не схожа сама на себе. Українську Мадонну можна порівнювати з іншими зірками, але тільки не з юною Ірою. А все через численні пластичні операції.

Важко підрахувати, скільки разів зверталася 53-річна Ірина Білик до пластичних хірургів. Але результат можемо споглядати на обличчі зірки. Вона виглядає набагато молодшою за свій паспортний вік. До того ж не має нічого спільного з юнацькими фотографіями.

Так Ірина Білик виглядала замолоду

В різні часи співачку порівнювали з Сергієм Звєрєвим, Таїсією Повалій, просто з лялькою. І цей перелік можна продовжувати до нескінченності, оскільки охочих потрапити під коригувальний ніж хірурга в шоубізі немало.

У 40 років Ірина Білик була схожа на Сергія Звєрєва

Вперше до пластики Ірина звернулася доволі рано. Відразу після народження первістка Гліба знаменитість вирішила при підняти куточки очей, тож вдалася до блефаропластики. На дворі стояв 1999 рік. Відтоді артистка підправляла горбочок на носі, збільшувала губи, особливо верхню частину, підтягувала обличчя. А уколи краси Білик узагалі робить регулярно.

30-річна Ірина Білик нагадує Лесю Нікітюк

Звісно, артистка має стежити за зовнішністю й робити все можливе, щоб виглядати гарно в очах своїх шанувальників. Та коли Іра в 40 років стала схожа на Сергія Звєрєва один-в-один, багато хто з фоловерів стали звертатися до зірки з благанням: “Досить! Настав час зупинитися”.

Схоже, співачка не дослухалася до мудрої поради й продовжила експерименти над зовнішністю. А от замолоду Іра чимось була схожа на Лесю Нікітюк, визнали шанувальники.

Після чергового втручання в обличчя нині Білик уже нагадує не російського фріка, а свою похресницю Аліну Гросу. Принаймні так здалося підписникам Інстаграм-сторінки знаменитості, коли Ірина вирішила привітати всіх із Днем Незалежності, вбравшись у віночок та вишиванку.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва