В 56-річного Остапа Ступки троє дітей, але публіка знає лише старшого Дмитра: як виглядає решта нащадків

З нагоди 56-річчя батька Остапа Ступки старший син Дмитро виклав у мереж світлину, на якій можна побачити не лише іменинника, але й усіх трьох його нащадків вкупі з онучкою Богданою.

Дмитро Ступка практично не жив із батьком. Свого часу хлопчика виховували дідусь Богдан Сильвестрович та бабуся Лариса. Між тим первісток 2 вересня щемко привітав татуся з черговою паспортною датою.

Остап Ступка з трьома дітьми й онукою

Напевно, далася взнаки ностальгія за батьківщиною та ріднею. Адже Дмитро, якому завтра мине 37 років, вже більш як півтора року мешкає в Америці вдалині від України. За океаном життя онука великого актора Богдана Ступки кардинально змінилося. Він розлучився з дружиною Поліною Логуновою і навіть знайшов собі нову пару.

Остап Ступка з старшим сином

Та про день народження татуся не забув. Привітав світлиною з архіву, де перебувають усі разом: нинішній глава династії, Дмитро з донечкою на руках, а ще двоє дітей Остапа від іншого шлюбу – Устина та Богдан.

Про Дмитра Ступку нам багато чого відомо, оскільки в пресі регулярно з’являються новини з життя актора. Та й татусь нещодавно давав відверте інтерв’ю, в якому детально описував події в житті, включно з п’яною аварією.

Устина Ступка

А от чим займаються інші онуки Богдана Сильвестровича? Устина 6 років тому закінчила школу. Її Інстаграм закритий для сторонніх осіб, але зі світлин, що проникли в мережу, можна зробити висновок, що дівчина багато подорожує.

Богдан Остапович з’явився на світ 2007 року, коли його легендарний дідусь Богдан Сильвестрович якраз знімався у фільмі “Тарас Бульба”. Тож із третім онуком актор познайомився трохи згодом. Спеціально для зручності дідуся придбали візок для малюка з довгою ручкою, щоб Бодя, як називали чоловіка старші онуки, міг возити нащадка, не згинаючи спини. Коли хлоп’я появилося на світ, старшому брату Дмитру було 20 років, а сестричці Устині 7 рочків.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?