Дружина Сергія Бабкіна здивувала своїм дорослим сином не від музиканта. Хлопець росте копією зіркової мами

Дружина відомого українського музиканта та співака Сергія Бабкіна, Сніжана, показала прихильникам свого дорослого сина. Хлопець такий високий та красивий, що просто не відвести погляд

Сніжана Бабкіна має 16-річного сина від першого шлюбу. На днях акторка виставила на своїй сторінці в інстаграм спільне фото з юнаком.

Сергій та Сніжана Бабкіни
Сергій та Сніжана Бабкіни

Цього року хлопець пішов до 11 класу та згодом стане студентом. Зараз Артур проходить навчання в українській школі в Мюнхені. Вищий навчальний заклад юнак ще не обрав, але впевнений в тому, що це обов’язково буде один із Європейських вишів.

“Останній “Перший дзвоник”. Мій маленький-великий хлопчик”

Сама ж Сніжана Бабкіна не може повірити в те, що її маленький синок виріс в красивого та дорослого чоловіка.

Прихильники талановитої зірки одразу відповіли коментарями. Ніхто не очікував, що в такої тендітної жінки може бути такий дорослий син. Фани також зазначили, що Артур схожий на свою маму.

Стосунки Сніжани та Сергія Бабкіних

Сергій та Сніжана Бабкіни
Сергій та Сніжана Бабкіни

Зазначимо, що Сніжана Бабкіна вже була одружена до зустрічі з коханням всього свого життя. Сергій Бабкін побачив красуню у 2007 році під час роботи в “Театр 19”. На той час Сніжана вже була вільною, тому пара одразу почала зустрічатись. Сергій адекватно відреагував на сина, ба більше, одразу його полюбив. У 2008 році майбутня родина Бабкіних таємно обвінчалась в церкві. Їм прийшлось дати обітницю, що обов’язково оформлять все офіційно.

Сергій та Сніжана Бабкіни
Сергій та Сніжана Бабкіни

За роки щасливого сімейного життя Сергій та Сніжана двічі стали батьками. В них є спільна донька Василина та син Єлисей. Велика та дружня родина живе в гармонії та любові.

Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року Сергій Бабкін з родиною перебувають за кордоном. Повертатись в рідну країни ніхто поки не планує. Хоча багато прихильників і звинувачують співака в цьому, він стверджує, що робить те, що необхідно в даний час для його сім’ї.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?