Американська екс-наречена Володимира Кличка пофарбувалася в рожевий: а так і не скажеш, що їй вже 34 (ФОТО)

Колишня дружина українського боксера Володимир Кличка, Гайден Панеттьєрі, на днях здивувала прихильників своїм перетворенням. Молода мама впала в дитинство та покрасила волосся в рожевий колір

Гайден Панеттьєрі ніколи не переймалась думкою суспільства та завжди діяла за власним бажанням та переконанням.

Гайден Панаттьєрі
Гайден Панаттьєрі

На днях вона виставила цікавий пост, де показалась з новим кольором волосся. Вибір для 34-річної американської акторки досить незвичний. Адже рожевий колір полюбляють дівчата 14-20 років. Саме таким чином вони прагнуть виділятись на фоні інших одноліток.

Чому Гайден вирішила примірити на себе образ ляльки Барбі, невідомо. Можливо це бажання самовиразитись, або ж сховати свої переживання за маскою.

Рожевий колір виглядає досить незвично, але можна відверто сказати, що дівчина не виглядає на свій вік.

Стосунки Гайден Панаттьєрі з чоловіками

Гайден Панаттьєрі та Володимир Кличко
Гайден Панаттьєрі та Володимир Кличко

Під час подружнього життя з українським боксером Гайден була щасливою та насолоджувалась романтичними стосунками.  Але народження у 2014 році донечки підкосило актрису. Вона почала вживати ліки, які скоро замінила на важкі наркотики. Безліч конфліктів та непорозумінь назавжди розладили стосунки між закоханими. Володимир Кличко забрав 4-річну доньку Каю та відправ її до своїх батьків в Київ. Акторка не заперечувала і спокійно віддала дитину.

Гайден Панаттьєрі
Гайден Панаттьєрі

Зазначимо, що після розтавання з Володимиром Кличком, Гайден мали досить складні стосунки з новим обранцем. Свого хлопця Брайана досить часто звинувачували в грубій поведінці стосовно жінок. У 2021 році він навіть попав до камери за нанесення Гайден тілесних ушкоджень.

Гайден Панаттьєрі та новий обранець Брайан
Гайден Панаттьєрі та новий обранець Брайан

Попри такі конфлікти, пара у 2022 році часто появлялась на світських заходах разом. Говорити про те, що вони разом ще зарано.

Схожі статті

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.