Як виглядав чоловік Софії Ротару, який став коханням її життя: не такий красень, як Івасюк, але серце підкорив

Деякі подружжя цілком підтверджують тезу про те, що шлюби укладаються на небесах. Софія Ротару та її чоловік Анатолій Євдокименко — тому яскравий приклад.

Кохання, яке триває все життя, і навіть після нього: 34 роки прожили разом яскраві постаті української естради Софія Ротару та Анатолій Євдокименко.

А почалось все з фотографії

Фотографію молодої талановитої співачки, переможниці пісенного конкурсу самодіяльності Софії Ротару помістили на обкладинку журналу “Україна”.

Все відбувалося, як в кіно: Анатолій, побачивши цю світлину, одразу зрозумів, що Софія — його жінка. Він доклав чимало зусиль, щоб зустрітися з нею та завоювати її серце і 22 вересня 1968 року пара одружилася. Отже, незабаром виповниться 55 років їхнього шлюбу.

Софія Ротару з чоловіком
Софія Ротару з чоловіком

Через 2 роки у Софії та Анатолія народився син Руслан.

Софія та Анатолій були яскравими особистостями, яких пов’язувало не тільки подружнє життя, а й робота, творчість. Анатолій був керівником ансамблю “Червона рута” та режисером-постановником концертних програм співачки. Певною мірою своєю славою Софія Михайлівна зобов’язана своєму чоловікові.

“У горі та в радості, у багатстві та у бідності, у хворобі та у здоров’ї й навіть смерть не розлучить нас”

Вони прожили так, як поклялись колись один одному. Коли чоловік захворів, а потім після чергового інсульту впав в кому, актриса боролась за нього, кинувши на це всі сили та кошти. Але у 2002 році Анатолія Кириловича не стало.

Співачка дуже важко переживала втрату чоловіка, коханого, друга. Вона відмовлялася від концертів та інтерв’ю, не з’являлася на публіці. І скільки б їй потім не приписували пліткарі романів, вона назавжди залишилась вірною своєму єдиному коханню.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.