Як виглядав чоловік Софії Ротару, який став коханням її життя: не такий красень, як Івасюк, але серце підкорив

Деякі подружжя цілком підтверджують тезу про те, що шлюби укладаються на небесах. Софія Ротару та її чоловік Анатолій Євдокименко — тому яскравий приклад.

Кохання, яке триває все життя, і навіть після нього: 34 роки прожили разом яскраві постаті української естради Софія Ротару та Анатолій Євдокименко.

А почалось все з фотографії

Фотографію молодої талановитої співачки, переможниці пісенного конкурсу самодіяльності Софії Ротару помістили на обкладинку журналу “Україна”.

Все відбувалося, як в кіно: Анатолій, побачивши цю світлину, одразу зрозумів, що Софія — його жінка. Він доклав чимало зусиль, щоб зустрітися з нею та завоювати її серце і 22 вересня 1968 року пара одружилася. Отже, незабаром виповниться 55 років їхнього шлюбу.

Софія Ротару з чоловіком
Софія Ротару з чоловіком

Через 2 роки у Софії та Анатолія народився син Руслан.

Софія та Анатолій були яскравими особистостями, яких пов’язувало не тільки подружнє життя, а й робота, творчість. Анатолій був керівником ансамблю “Червона рута” та режисером-постановником концертних програм співачки. Певною мірою своєю славою Софія Михайлівна зобов’язана своєму чоловікові.

“У горі та в радості, у багатстві та у бідності, у хворобі та у здоров’ї й навіть смерть не розлучить нас”

Вони прожили так, як поклялись колись один одному. Коли чоловік захворів, а потім після чергового інсульту впав в кому, актриса боролась за нього, кинувши на це всі сили та кошти. Але у 2002 році Анатолія Кириловича не стало.

Співачка дуже важко переживала втрату чоловіка, коханого, друга. Вона відмовлялася від концертів та інтерв’ю, не з’являлася на публіці. І скільки б їй потім не приписували пліткарі романів, вона назавжди залишилась вірною своєму єдиному коханню.

Схожі статті

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.