Сини зіркових пар Такшиної й Антипенка, Климової та Петренка зовсім дорослі: від татусів майже нічого не взяли

Колись ці дві пари вважалися найкрасивішими в артистичному світі. Та Такшина й Антипенко, Климова й Петренко розлучилися, а їхні спільні діти вже встигли вирости.

Юлія Такшина й Григорій Антипенко

Актори познайомилися на зніманнях серіалу “Не родись красивою”. За сценарієм, герой Антипенка віддав перевагу Неллі Уваровій, а не Юлії Такшиній. А от у житті директор “ЗимаЛето” якраз захопився власною секретаркою.

Хлопчики Такишної вже зовсім дорослі

Кохання було настільки сильним, що Юлія подарувала Григорію двох синів з інтервалом у 2 роки. Івану нині 16 років, а Федору вже минуло 14. На жаль, зірковий татусь так і не зголосився зробити мамі хлопчиків пропозицію руки й серця.

За 6 років спільного життя Антипенко взагалі покинув жінку з дітьми, залишивши їй квартиру. Нині зіркові нащадки підросли, й шанувальники акторів шукають спільні риси з батьками. Схиляються до думки, що підлітки більше схожі на маму, аніж на тата.

Катерина Клімова та Ігор Петренко

Ця пара познайомилася під час знімання у серіалі “Московські вікна”. На той момент обоє були щасливими у шлюбах, але так захопилися одне одним, що забули про все на світі. Щоправда, здоровий глузд був присутній у стосунках. Обоє вирішили зберегти сім’ї.

Здається, Матвій більше схожий на маму

Катя з Ігорем не бачилися цілий рік, та коли доля подарувала їм зустріч, більше стримуватися не змогли. Втямили, що створені один для одного. Їхній шлюб тривав 10 років. За 2 роки пара отримала нащадка, якого назвали Матвієм.

Нині Петренку-молодшому вже минуло 17 років. Його батьки розлучилися. За словами Ігоря, він сам винен, оскільки зловживав алкоголем надміру, а Катерина не змогла цього винести. Клімова не любить показувати широкому загалу своїх дітей. Але цього разу зробила виключення, тож можемо порівняти риси Матвія з його гарними батьками.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?