Три непотрібні речі, які 39-річна Катя Осадча завжди бере в дорогу: є ще купа всього нагального

Зіркова доля – постійні роз'їзди. В житті Каті Осадчої з закриттям проєкту "Світське життя" в цьому плані нічого не змінилося. Ведуча вирішила показати фоловерам, що зазвичай бере з собою в дорогу.

Тепер Катерина Осадча займається різноманітними благодійними інвентами, які потребують її присутності в різних країнах. Знаменитість так звикла до постійних відряджень, що вже збирає сумку на автоматі.

Затишок для Осадчої понад усе

Є речі, від яких мама трьох дітей не може відмовитися за жодних обставин, адже хочеться навіть у потязі почуватися немов удома. Тому завжди у великій сумці присутні три речі, здатні створити затишок. Це скатертина, ваза і свічка. Саме ці дрібнички дозволяють прикрасити суворі будні й зробити подорож набагато комфортнішою, запевняє дружина Юрія Горбунова.

Трохи раніше Осадча похвалилася перед підписниками Інстаграму сумкою. Вона хоч і створена відомим брендом Louis Vuitton, та має вже 15 років. Тож давно перетворилася на раритет.

Торба за 2 тисячі доларів здатна вмістити 15 кг важливих у дорозі дрібничок. Тому Катя й не думає відмовлятися від цієї сумки. Що вона туди складає? Відповідь можна знайти на світлинах, які Осадча виклала днями в Сторіз.

Тут можна побачити маску для сну, беруші для вух, спрей для носа, пластир, протисонцеві окуляри. Є навіть одноразові виделки. А щоб не перестаратися і не набрати зайвого багажу, за який потім доведеться переплачувати в літаку, Катя має індивідуальні ваги.

Тепер підписники знають про свою улюблену зірку майже все. Залишається лише встигати відстежувати переміщення Каті Осадчої. В сторіз телеведуча регулярно показує, як триває процес підготовки до знімань, слушно зауваживши, що головне – встигнути повернутися додому до комендантської години.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва