Андрій Шевченко потусив зі старшим сином-студентом у Нью-Йорку: татусь проінспектував університет Джордана

Старший син Андрія Шевченка цьогоріч вступив до Єльського університету. Тож татусь вирішив навідатися до Нью-Йорка і перевірити, як облаштувався Джордан на новому місці.

Старшому сину Андрія Шевченка минуло 18 років. Після закінчення Королівського коледжу у Вімблдоні, де Джордан провів 5 років, молодик вирішив продовжити здобувати освіту, але вже в Америці. Тож відірвався від родини ще на кілька років, неабияк потішивши тата Андрія та маму Крістен Пазік.

Андрій Шевченко з Джорданом на тлі хмарочоса

46-річний футболіст вирішив провести інспекцію навчального закладу й переконатися на власні очі, що у первістка все гаразд. Тож тато з сином побували всюди, зробивши селфі на тлі альма-матер Джордана. Звісно, не оминули спортивний майданчик, відвідали Лігу плюща.

Старшому нащадку видатного українського футболіста пощастило навчатися в одному з найпрестижніших вишів світу. Випускниками Єлю є чимало видатних людей. Навіть три американські президенти мають дипломи цього навчального закладу. Це Білл Клінтон і двоє Бушів – батько та син.

Андрій Шевченко з Джорданом на стадіоні

Навчання сина Шевченку-старшому влетить у чималу копієчку. Адже за студента доведеться сплачувати не менше 60 тисяч доларів щороку. Ще й 16-річний Крістіан потребує коштів, адже цього року вступив до футбольної академії Вотфорда.

Велика родина Андрія мешкає в Лондоні, де вони мають просторий будинок. Тепер у ньому додасться вільних кімнат, адже старші сини перебуватимуть поза межами сім’ї. З Андрієм і Крістен Пазік залишаться лише 10-річний Олександр та на рік молодший Райдер-Габріель.

Без спортивних вправ не обійшлося

На початку літа Андрій разом із Джорданом відвідали Київ з благодійною місією. Звісно, не обійшлося без відвідування видатних куточків столиці й купи світлин та зустрічі з мамою й сестрою футболіста.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?