Не засуджуйте доньку Олі Фреймут, поки не побачите фото мами: блиснула кілометровими ногами в одній пелерині

У народі кажуть: "Умів дитя народити, умій і навчити". Але питання залишається в тому, чому та як можуть навчити батьки своїх нащадків. І тут на допомогу батькам приходять експерти з поведінки та етикету.

Телеведуча та спеціаліст з етикету Ольга Фреймут повернулася в Україну зі своєю давньою місією навчити земляків гарним манерам та правилам поведінки, стимулювати українок бути “справжніми леді”. І вона щиро не розуміє та часто обурюється, за що її старшу доньку 17 річну Злату хейтять в мережі, коли бачать викладені нею світлини.

“Мені дуже прикро, що мою Злату обговорюють в інтернеті”,- зізнається людина, яка сама звикла жорстко критикувати будь-кого.

В одному з інтерв’ю Фреймут стверджує, що не вона навчає доньку поведінки, а навпаки.

“Вона — окремий всесвіт… Навпаки — я у Злати навчаюсь легкості, любові до свого тіла, до себе, якою я є. Тому що з віком, звичайно, з’являються якісь фізичні недоліки, і саме Злата вчить мене бути природною і в гармонії із собою”, – каже Ольга.

Вірогідно, у цьому донька досягла успіху, тому що Фреймут, наслідуючи приклад доньки, днями виклала своє ефектне фото на сторінку в інстаграмі.

Мало хто буде сперечатися, що вигляд 41 річна жінка має прекрасний, що матюкатися — погано, але користувачам не зовсім зрозуміло, чому своє чергове менторство стосовно лайки вона супроводила цією світлиною: в коротенькій пелерині з оголеними ногами.

Цікаво, що читачі у більшості з розумінням ставляться до підліткового бажання скоріше ввійти у доросле життя і серед коментарів світлин Злати часто зустрічаються схвальні відгуки на її адресу, компліментарні коментарі такі як: “Злата, ти прекрасна ! Твоя мама прекрасна жінка! Кожна жінка унікальна та гарна…Мрію, що колись застану у світі толерантність та відсутність сексизму”.

Втім, за ради справедливості, треба сказати, що й на адресу матері також надійшло не мало компліментів стосовно її зовнішності та актуальності теми, яку вона озвучила.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?