Найскандальніші розлучення: на що скаржаться колишні дружини Дзідзьо, Остапчука, Войтенка

Коли сім'я розпадається, ображена сторона починає висловлювати претензії. Дослухаймось до слів колишніх дружин зіркових чоловіків й дізнаємося, що їх не влаштовувало в шлюбі.

Дзідзьо

Михайло Хома прожив із Ярославою майже два десятиліття в шлюбі. Коли ж пара розлучилася, Славія почала давати інтерв’ю наліво й направо, розповідаючи, чим їй не догодив благовірний. Найперша претензія співачки до чоловіка, що він не дозволив їй розвиватися як артистці. Напевно, вважав, що зірка в родині має бути одна.

Славія страшенно ревнувала чоловіка

Друга образа SLAVIA на свого екса полягає в його постійній зайнятості. Хома так мало приділяв часу жінці, що їй в голову лізли думки про зраду. Вона ніколи Дзідзьо на гарячому не ловила. Чоловік запевняв, що зберігає вірність, але постійні ревнощі роз’їдали душу.

Володимир Остапчук

Не менш скандальним було й перше розлучення шоумена. Олена Войченко, яка подарувала Володимиру двох дітей, певна, що проблеми в родині почалися після “Євробачення”, де Остапчук був співведучим. Шалена популярність призвела до проблем у сім’ї.

Олена звинуватила благовірного в численних зрадах

Вова відчув себе крутим і став змінювати партнерок як рукавички. Він заявив, що йде від Олени, та згодом повернувся й попросив вибачення. Войченко тоді пробачила невірність, ще й народила другу дитину. Та все марно – згодом дізналася про численні зради.

Костянтин Войтенко

Валентина Мариніна довго носила в собі образу на зіркового чоловіка. Та врешті вирішила приголомшити широкий загал подробицями сімейного життя. Ексдружина звинуватила Войтенка в насильстві, причому не лише фізичному, але й фінансовому, психологічному, погрозах та газлайтингу.

Валентина звинуватила колишнього в домашньому насильстві

Коли одного разу побита Валя викликала поліцію, ті порадили не писати заяву на чоловіка, бо зіпсує йому репутацію виправними роботами. У відповідь на звинувачення Мариніною Костянтин запевнив, що звертатимуться до суду, оскільки вважає її слова наклепом.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?